Piknik intergacyjny

17.06.2015 20:56
      Festyny integracyjne stały się tradycją naszej szkoły, 13 czerwca odbył się kolejny: sportowo- rekreacyjny.
      Celem imprezy było min. zachęcenie rodziców do wspólnych zabaw ze swymi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.
          Świetlica szkolna reprezentowała swoje stoisko hasłem:"Balonikowe i kwiatowe fantazje." Dzieci z radością tworzyły kwiatowe arcydzieła. Uśmiechem doceniały pomysłowość nauczycieli, którzy potrafili "wyczarować" z balonów - zwierzęta.
          Licznie zgromadzone rodziny, radość dzieci i zadowolenie rodziców to najlepsza ocena dla szkoły i motywacja do dalszego zaangażowania.
          Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za udaną zabawę.
      Joanna Szoka

Prezentacja dziecięcych talentów

15.06.2015 22:46
      Ilu uczniów - tyle talentów.
      Najlepszych mogliśmy obejrzeć w czwartek 11.06 w sali widowiskowej ArtBemu.
      Widownia tego wieczoru wielokrotnie była zaskakiwana przez dzieci, które prezentowały na scenie swoje umiejętności. Wszyscy byliśmy świadkami narodzin nowych gwiazd estrady:) i z zachwytem wsłuchiwaliśmy się w piękny wokal oraz dźwięki instrumentu, jak również podziwialiśmy grę aktorską oraz w tańcu - grację i doskonałą technikę.
      Na koniec, w ramach nagrody dla młodych artystów, wystąpił "Warszawski kwartet puzonistów", który bawił nas ciekawymi aranżacjami muzycznymi znanych przebojów filmowych.
      Występom towarzyszył wachlarz emocji: od śmiechu i radości, po zadumę i wzruszenie, aż po ogromną dumę.

Brawa dla wszystkich wykonawców!

Katarzyna Muciek
      nauczycielka świetlicy

Eliminacje do "Prezentacji dziecięcych talentów"

25.05.2015 22:09
      Po raz kolejny w murach naszej szkoły odbyły się castingi do świetlicowego konkursu „Prezentacja dziecięcych talentów”.
      Pod czujnym okiem jury, dzieci prezentowały swoje najliczniejsze talenty. Liczba uczestników jak i prezentowane przez nich zdolności przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Dzieci zachwycały wyśmienitym wokalem, ekscytującym tańcem oraz poczuciem humoru, gdyż ujawnili się dotąd nieznani kabareciarze. Mimo lekkiej tremy wszyscy wykonawcy spisali się świetnie przed liczną publicznością, wykazując nieprzeciętny talent. Szczególne wrażenie wywarły na słuchaczach uczennice z klas starszych, które w profesjonalny sposób wykonały przygotowany przez siebie repertuar muzyczny oraz taneczny. Wykazały się świetną intonacją, dykcją i ruchem scenicznym oraz przykuły uwagę pozostawiając po występie bardzo dobre wrażenie artystyczne.

Konkurs literacki

27.04.2015 21:19
      Rozstrzygnięcie konkursu literacko-plastycznego w ramach szkolnego tygodnia kreatywności, odbyło się 22 kwietnia w sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury. Przy wypełnionej po brzegi sali laureaci odbierali przepiękne nagrody i otrzymywali masę gratulacji. Wszystkie pochwały były oczywiście uzasadnione, gdyż nasi autorzy wykazali się ogromną kreatywnością, wyobraźnią oraz poczuciem humoru. Prace które zdobyły pierwsze trzy miejsca jak i wyróżnione można podziwiać na tablicy obok sali nr 2. Zapraszamy do oglądania!
      I miejsce: Wojciech Borys kl. 1c
      II miejsce: Anna Siecińska kl. 1h
      III miejsce: Leonardo Gazzera kl. 2c

Zwierzęcy Misz - Masz

20.04.2015 19:10
      Szkolny tydzień kreatywności zagościł również w świetlicy szkolnej. Przez cały tydzień wychowawcy świetlicy wspólnie z dziećmi, wielkim zaangażowaniem i pasją wykonywały pracę na konkurs plastyczno-techniczny:
      "Zwierzęcy misz- masz".
      Pod tym zagadkowym tytułem kryło się bardzo interesujące wyzwanie, wymagające wielkiej wyobraźni i fantazji. Zadanie polegało na stworzeniu hybrydy- nowego zwierzęcia. Dzieci jak zwykle nas nie zawiodły. Wykazywały się oszałamiającą kreatywnością i stworzyły piękne prace, które można podziwiać na parterze, obok sali nr 2. Rozwiązanie konkursu już w najbliższą środę! Życzymy powodzenia!!!!