• Międzynarodowy  Konkurs Kangur Matematyczny
        • Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

        • 17.06.2020 12:35
        • W tym roku w  związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Międzynarodowy  Konkurs Kangur Matematyczny został przeprowadzony  w trybie on – line.

           W konkursie wzięło udział 49 uczniów z klas II i III.           

          Wyniki na poziomie bardzo dobrym uzyskali następujący uczniowie:

          Czosnowska Lena, Aleksandrowicz Bartek i Zieliński Jan  z kl. II a, Lisiecka Hanna z kl. II b, Domagalski Tymek z kl. 2e,   Lilianna Marczewska z kl. II f oraz Kaja  Bloch z kl. III a.

          Wyniki na poziomie dobrym uzyskała Radzio Michalina z kl. II a, Natalia Dziurdziak i Kaja Jutkiewicz z kl. II f .

          Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesów i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu.


           

          Koordynator konkursu na poziomie kl. II i III Bożena Kuruś

        • więcej
        • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia 2020
        • Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia 2020

        • 16.06.2020 20:37
        • http://www.zsp6.rzeszow.pl/wp-content/uploads/2019/01/Logiczne-myślenie.pngJest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 59 uczniów
          z klas 1-3.
          Dyplom „Eksperta Logicznego Myślenia”, upominek i gratulacje otrzymują:
          Pola Wygocka klasa 1c, 184 pkt, miejsce 12 w Polsce
          Bartosz Aleksandrowicz klasa 2a, 182 pkt, miejsce 13 w Polsce
          Dominika Tokarska klasa 2d, 182 pkt, miejsce 13 w Polsce
          Zofia Trepczyńska klasa 2d, 178 pkt, miejsce 15 w Polsce

          Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy uznania. Serdecznie dziękujemy za  udział w konkursie i zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.
          Dyplomy zostaną przekazane wychowawcom.

           

          Koordynatorzy
          Magdalena Skrocka
          Anna Hajduk

           
        • więcej
        • Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Ortograficzny” online

        • 15.06.2020 07:39
        • Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Ortograficzny” online.

          Laureatami tegorocznej edycji konkursu zostali:

          Klasa I

          Małgorzata Poniatowska - 21 punktów, laureat, VI miejsce w kraju

          Klasa II

          Michał Makowski - 23 punkty, laureat, IV miejsce w kraju

          Antek Gęsiak - 22 punkty, laureat, V miejsce w kraju

          Hanna Lisiecka - 22 punkty, laureat, V miejsce w kraju

          Alekandra Chernik - 20 punktów, laureat, VII miejsce w kraju

          Paweł Mackun - 20 punktów, laureat, VII miejsce w kraju

          Rozalia Zagórowska - 20 punktów, laureat, VII miejsce w kraju

          Lilianna Marczewska - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

          Anita Mrozińska - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

          Klasa III

          Maciej Nerek - 20 punktów, laureat, VII miejsce w kraju

          Oliwier Żelechowski - 20 punktów, laureat, VII miejsce w kraju

          Zofia Busz - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

          Oliwia Gawron - 18 punktów, laureat, IX miejsce w kraju

          Iga Osmólska - 18 punktów, laureat, IX miejsce w kraju

          Klasa IV

          Piotr Gabański - 22 punkty, laureat, V miejsce w kraju

          Maciej Lech - 18 punktów, laureat, IX miejsce w kraju

          Klasa V

          Anna Poniatowska - 24 punkty, laureat, III miejsce w kraju

          Patryk Olender - 21 punktów, laureat, VI miejsce w kraju

          Natalia Robak - 21 punktów, laureat, VI miejsce w kraju

          Aleksandra Lisiecka - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

          Jagoda Polarczyk - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

          Karol Wieczorek - 19 punktów, laureat, VIII miejsce w kraju

          Wiktor Hrymak - 18 punktów, laureat, IX miejsce w kraju

          Lena Jachowicz -18 punktów, laureat, IX miejsce w kraju

          Antoni Ruzik - 18 punktów, laureat, IX miejsce w kraju

          Klasa VI

          Maciej Andrzejuk - 22 punkty, laureat, V miejsce w kraju

          Milena Mackun - 20 punktów, laureat, VII miejsce w kraju

          Aleksander Kleniewski - 18 punktów, laureat, IX miejsce w kraju

          Klasa VII

          Mateusz Wójcik - 22 punkty, laureat, V miejsce w kraju

          Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów!

          Koordynatorki konkursu:

          Teresa Janiaczyk

          Katarzyna Smolińska-Pietrzyk

        • więcej
        • X Jubileuszowy Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs Cztery Żywioły

        • 14.06.2020 17:27
        • Uczniowie naszej szkoły z klas: 8a, 8b, 8e wzięli udział w X Jubileuszowym Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym konkursie Cztery Żywioły. Organizatorem konkursu było LXXXVI Liceum im.Batalionu Zośka w Warszawie.Konkurs odbywał się pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego i Muzeum Ziemi Polskiej Akademii Nauk i przebiegał w 2 etapach:
          w 1 etapie uczniowie wykonali prezentację na jeden z 5 pięciu podanych tematów.
          w 2 etapie był do wykonania quiz w aplikacji kahoot.
          Uczniowie pracowali w zespołach dwuosobowych. Z każdej szkoły mogło wziąć udział 5 zespołów, tak też było w naszym przypadku.
          3 zespoły z kl. 8 b, 1 zespół z kl.  8 a i 1 zespół z kl 8 e.
          Dopiero w czwartek, ze względu na czas pandemii  zostały ogłoszone wyniki konkursu.
          I miejsce zespół: Fukowska Amelia i Gajo Maria z kl 8 b
          II miejsce: Dłużniewska Joanna i Stańczyk Nadia z kl 8 a
          III miejsce: Sankowska Gabriela i Bludova Maria z kl 8 b


          IV miejsce: Walczak Piotr i Król Wiktor z kl. 8 e
          V miejsce: Nieciecka Joanna i Wojcieszak Julia

          Nagrody oraz dyplomy dla trzech wymienionych jako pierwsze zespołów, zaświadczenia o udziale dwóch pozostałych zespołów oraz podziękowania dla opiekuna konkursu, będą możliwe do odbioru w sekretariacie szkoły przy ul. Garbińskiego 1 w dniu 22.06.2020 r.

           
          Anna Omasta
        • więcej
    • Kontakty

      • ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa
      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
      • sp82@edu.um.warszawa.pl
      • (22) 6641098
      • iod.bemowo@edukompetencje.pl
      • Dorota Nowak (22) 6640699 wew.1 885853412 (numer funkcjonuje w godzinach pracy) Godziny pracy: poniedziałek, czwartek, piątek: 8.00- 16.00 wtorek: 9.00- 17.00 środa- dzień bez interesanta
      • Anna Żakiewicz: (22) 6641098 wew. 218 Specjalista do spraw kadr: Małgorzata Struzik (22) 6640699 wew. 4
    • Logowanie