• Logia II etap

• 30.01.2020 16:15
        • Serdecznie gratulujemy Markowi Sawiakowi z klasy 7a, który przeszedł do finału  Przedmiotowego Konkursu  Informatycznego LOGIA20 dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa mazowieckiego.

Trzymamy kciuki 5 marca - nauczyciele informatyki
        • Finał konkursu recytatorskiego poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

• 27.01.2020 21:42
        • W środę 22 stycznia w Zespole Szkół nr 32  na warszawskiej Woli, odbył się dzielnicowy finał konkursu recytatorskiego poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że z naszej szkoły dwoje uczniów zdobyło nagrody:

Wojciech Jachowicz z klasy 5f pod opieką pani Katarzyny Smolińskiej-Pietrzyk, recytował wiersz pt. "Promienie" i zajął II miejsce, a  Zofia Busz z klasy 3a pod opieką pani Joanny Chochlewicz, która podjęła się recytacji wiersza "Elegia o chłopcu polskim", zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

Joanna Chochlewicz

• Dzielnicowe Zawody  Piłki  Koszykowej
        • Dzielnicowe Zawody Piłki Koszykowej

• 23.01.2020 18:33
        • W dniach 13- 20 stycznia 2020 dziewczęta i chłopcy uczestniczyli w Dzielnicowych Zawodach Piłki Koszykowej grupy starszej. Zawody odbyły w SP 341 ul. Oławska 3.

Po walecznej  grze w eliminacjach obie drużyny z naszej szkoły zakwalifikowały się do grupy półfinałowej. Zawody zakończyliśmy:

Chłopcy zdobyli         III miejsce.

Dziewczęta zdobyły   IV miejsce.

Gratulacje !!!

Reprezentacja chłopców:  Czochara Jakub, Knych Maciek, Król Wiktor, Stańczyk Mateusz, Omelańczuk Maciek, Wrona Kacper, Madej Jakub, Zagoździński Kacper, Gazzera Leo

Reprezentacja dziewcząt: Boczarska Wiktoria, Konarzewska Maja, Wyśmierska Weronika, Chodinow Nikola,  Madej Daria, Piontek Aleksandra, Majewska Kamila, Porzeżyńska Zuzanna, Myron Zuzanna, Fukowska Amelia.

Urszula Szczyplińska, Dariusz Paklepa

• Wyniki II etapu Konkursów Przedmiotowych

• 23.01.2020 13:59
        • Serdecznie gratulujemy uczniom, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Przedmiotowych Konkursów dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2019/2020.

Iga Marusik kl. 8a – język angielski, chemia

Tymoteusz Nowak kl. 8a – matematyka

Mateusz Gołoś kl. 8a – geografia

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ewelina Baran

• Wyniki finału MAZOWIECKIEGO KONKURSU POEZJI I PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ "CO NAM W DUSZY GRA"

• 23.01.2020 13:36
        • Mam ogromną przyjemność przekazać wyniki finału konkursu, w którym nasi uczniowie wypadli znakomicie!

Kategoria scenka:

laureat - Iga Marusik kl.8b (j.hiszpański)

wyróżnienie - Klara Jurewicz, Amelia Domeracka i Marianna Banaszek kl.5c (j.angielski)

Kategoria wiersz:

wyróżnienie - Aleksander Kleniewski kl.6f (j.niemiecki)

Kategoria piosenka:

laureat - Wiktoria Jajkiewicz kl.5c (j.angielski)

Kategoria opowiadanie:

laureat - Nikola Chodinow kl.7a, Joanna Dłużniewska kl.8a (j.angielski)

wyróżnienie - Jakub Madej kl.8a, Mateusz Gołoś kl.8a (j.angielski)

Nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu to Dorota Tarkowska, Ewelina Górecka, Joanna Kiceła-Rzeźińska i Edyta Izwantowska.

Gala konkursowa odbędzie się 6 lutego 2020r o godz.10.00 w ZS nr 127.

Serdecznie gratulujemy!