• Centrum Edukacji i Rozwoju

• 30.06.2022 12:03

• ceir_ulotka.pdf
          ceir_plakat.pdf

Data otwarcia: wtorek, 14 czerwca o godz. 11.

Centrum to miejsce dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów, gdzie bezpłatnie skorzystają z pomocy psychologicznej, nauki języka polskiego i angielskiego, z klubików dla dzieci i zajęć dla młodzieży.

Przestrzenie powstały przy współpracy m.st. Warszawy, Unicef i Alior Banku.

• Cykliczne zajęciach organizowanych przez studentów i pracowników Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

• 22.06.2022 19:42
        • Zajęcia logicznego myślenia, matematyki i informatyki dla ukraińskich dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia. Najbliższe zajęcia odbędą się 25 czerwca (harmonogram poniżej).

Więcej informacji:  https://www.facebook.com/events/713660253008991/717507685957581/?active_tab=discussion

UKR

Посилання на реєстрацію https://forms.office.com/r/xsRHTghfKj

Запрошуємо вас на суботні (25 червня) заняття на такі теми:

• Години. 10.15-12.00

1. Zyk Nikita, Norbert Niziołek, Olesia Zelinska, Польська мова для початківців

2. Yelyzaveta Liubonko/ Agnieszka Orzechowska, Розваги з орігамі

3. Krzysztof Rejmer, Як розмовляти з комп'ютером? Лінійна оптимізація

Як використовувати комп’ютер для збільшення прибутку чи мінімізації витрат? Що таке оптимізація? На семінарі ми навчимося створювати моделі, які допоможуть розв’язати певний клас задач.

• Години. 12.15-13.45

1. Barbara Roszkowska Lech, Математика весела

Математичні завдання для всіх бажаючих. Спільне розв'язування цікавих математичних проблем. Багато хорошої математичної забави..

2. Norbert Niziołek, Веб дизайн - як це просто! Інтернет сторінки для початківців [ПРОДОВЖЕННЯ]

УВАГА: ЗАНЯТТЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ ОСІБ, ЩО БУЛИ НА ЗАНЯТТЯХ У ТРАВНІ АБО ЧЕРВНІ

В теперішньому світі інтернет-сторінки є нашими банками, державними установами і магазинами - дивимося на них щодня багато годин. Але як це працює? Побачите, що це дійсно дуже просто і навчитеся створювати власні інтернет-сторінки!

Link do rejestracji https://forms.office.com/r/xsRHTghfKj

W sobotę 25 czerwca zapraszamy na następujące zajęcia

• Godz 10.15-11.45

1. Zyk Nikita, Norbert Niziołek, Olesia Zelinska, Język polski dla początkujących

2. Yelyzaveta Liubonko/ Agnieszka Orzechowska Zabawy z Origami

3. Krzysztof Rejmer, Jak mówić do komputera? Optymalizacja liniowa

Jak wykorzystać komputer do zwiększenia zysków lub minimalizowania kosztów? Co to jest optymalizacja? Na warsztatach dowiemy się, jak tworzyć modele, które pomogą nam w rozwiązywaniu pewnej klasy problemów.

• Godz 12.15 -13.45

1. Barbara Roszkowska-Lech, Matma jest fajna

Zadania matematyczne dla wszystkich. Wspólne rozwiązywanie ciekawych problemów matematycznych. Dużo dobrej matematycznej zabawy.

2. Norbert Niziołek, Web design - jakie to proste! Strony internetowe od podstaw, [KONTYNUACJA]

UWAGA: ZAJĘCIA TYLKO DLA OSÓB, KTÓRE BYŁY NA ZAJĘCIACH w MAJU LUB w CZERWCU

W dzisiejszym świecie strony internetowe są naszymi bankami, urzędami i sklepami - patrzymy na nie wiele godzin dziennie. Ale jak to działa? Zobaczycie, że to naprawdę proste i nauczycie się jak napisać swoją!