Koncepcja_pracy_szkoly_SP_82.pdf

Realizując założenia Koncepcji rozwoju Szkoły, w maju b. r. Rada Pedagogiczna i przedstawiciele pracowników administracji i obsługi szkoły oraz reprezentanci Rady Rodziców przystąpili do wspólnej pracy. Celem naszych działań była modyfikacja dotychczasowej koncepcji pracy Szkoły.

Wspólnie uznaliśmy, że Szkoła, w której pracujemy, w której uczą się nasze dzieci, którą wspieramy i współtworzymy jako rodzice uczniów jest SZKOŁĄ OPARTĄ NA WARTOŚCIACH.
        One są bowiem podstawą wszelkich działań społeczności szkolnej, one też modelują cele, które wspólnie wytyczamy i do których dążymy.

Pracując indywidualnie i w zespołach zadaniowych stworzyliśmy pożądany model Szkoły. Wybraliśmy wartości, które dla społeczności szkolnej są najważniejsze. Zbudowaliśmy profil absolwenta naszej szkoły.

Dziękuję Nauczycielom i Pracownikom Szkoły oraz Rodzicom naszych Uczniów za twórczą pracę, ciekawe pomysły oraz cenne sugestie.

Dziękuję również Pani Agnieszce Miłaszewicz, mamie naszej uczennicy za przygotowanie graficznego opracowania koncepcji.

Barbara Makowska – Opala

Więcej zdjęć >>>

• ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa
      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II