• Ogólnopolski program edukacyjny „Moje miasto bez elektrośmieci” organizowany przez „ElektroEko”  - Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, pod patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Środowiska i Związku Miast Polskich.

Celem programu jest tworzenie efektywnego i funkcjonalnego systemu zbierania elektrośmieci oraz kształtowanie postaw ekologicznych.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 82 bierze udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”. Realizacja programu odbywa się poprzez zachęcanie rodziców i uczniów do oddawania elektrośmieci w punktach zbierania „ElektroEko” na rzecz szkoły. Za oddane zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne szkoła otrzymuje kupony Funduszu Oświatowego, które może wymienić na pomoce szkolne (m.in. książki, gry edukacyjne, sprzęt sportowy, projektory, laptopy itp.)

POMÓŻ SZKOLE OTRZYMAĆ BEZPŁATNE POMOCE DYDAKTYCZNE I WYPOSAŻENIE SAL.

1. Zbieraj elektrośmieci i wymieniaj je na kupony w punktach zbierania.
        2. Kupony przekazuj swojej szkole.
        3. Szkoła wymieni kupony na nowoczesne pomoce dydaktyczne.

Koordynator programu

Tomasz Oder

• ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa
      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II