• Wyniki etapu krajowego Konkursu kartograficznego im. Barbary Petchenik
        • Wyniki etapu krajowego Konkursu kartograficznego im. Barbary Petchenik

        • 09.06.2019 18:49
        • Krajowa Komisja Konkursowa XIV Międzynarodowego Konkursu im. Barbary Petchenik dokonała oceny ponad 500 prac nadesłanych na tegoroczny konkurs pod hasłem „Kochamy mapy”. Tym samym rozstrzygnięta została tegoroczna polska edycja tego konkursu skierowanego do uczniów klas V-VIII.

          Wyróżniono trzydzieści prac, w tym dwie należą do uczniów naszej szkoły tj. do Anny Pułkowskiej z klasy VII a oraz Andrzeja Stelmasiaka ucznia z klasy Vb.

          Poniżej jest  link do wyników wszystkich wyróżnionych prac konkursowych

          https://www.kartografia.org/konkurs-bp-2019-pl

          Serdecznie gratulujemy autorom wyróżnionych prac!

          Elwira Bocian

        • więcej
        • Wyniki Konkursu „Orzeł  Matematyczny”
        • Wyniki Konkursu „Orzeł Matematyczny”

        • 07.06.2019 16:49
        • Z przyjemnością informujemy, że w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” mamy wielu uczniów z bardzo dobrymi wynikami.

          Gratulujemy ogromnej wiedzy, zaangażowania w naukę, ambicji, odwagi i pasji wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

          Przedstawiamy listę uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki:

        • więcej
        • Synapsik MEN
        • Synapsik MEN

        • 06.06.2019 22:43
        • W marcu uczniowie klas drugich podeszli do IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN.  Konkurs sprawdzał wiedzę ogólną piszących, a było ich 8523.

          Wśród piszących z naszej szkoły mamy wielu uczniów z bardzo dobrymi wynikami:

          1 miejsce Kamil Bernaś klasa 2 f

          2 miejsce Witold Sałaciński klasa 2 f

          4 miejsce Solski Igor klasa 2c

          5 miejsce Sykacz Jędrek klasa 2c

          6 miejsce Nerek Maciej klasa 2c

                          Antoszczyk Mateusz klasa 2 f

                          Łacny Angelina klasa 2 f

                          Piórczyńska Maria klasa 2f

          Magda Orzoł- Długołęcka

        • więcej
        • Laureaci i wyróżnieni  w OGÓLNOPOLSKICH KONKURSACH POLONISTYCZNYCH KLAS V 2018/2019
        • Laureaci i wyróżnieni w OGÓLNOPOLSKICH KONKURSACH POLONISTYCZNYCH KLAS V 2018/2019

        • 06.06.2019 22:38
        • Milena Mackun  kl. 5a

          - IV miejsce EDI Ogólnopolski Konkurs PINGWIN 2018  z Języka Polskiego

          - II miejsce  Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2019  z Języka Polskiego

          - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs ALBUS  2019  z Języka Polskiego

           

          Klaudia Borowicz kl. 5a 

          - wyróżnieni EDI Ogólnopolski Konkurs PINGWIN 2018  z Języka Polskiego

          - IV miejsce  Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2019  z Języka Polskiego

          - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs ALBUS  2019  z Języka Polskiego

           

          Karolina Łukasik kl. 5d

          - wyróżnieni EDI Ogólnopolski Konkurs PINGWIN 2018  z Języka Polskiego

          - V miejsce  Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2019  z Języka Polskiego

          - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs ALBUS  2019  z Języka Polskiego

           

          Piotr Mazurek kl. 5d

          - wyróżnieni EDI Ogólnopolski Konkurs PINGWIN 2018  z Języka Polskiego

          - VII miejsce  Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2019  z Języka Polskiego

          - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs ALBUS  2019  z Języka Polskiego

           

          Patrycja Narożańska kl. 5a

          - VII miejsce  Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2019  z Języka Polskiego

           

          Damian S­­­­kawiński kl. 5a

          - wyróżnienie  Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2019  z Języka Polskiego

           

          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
          Ewa Ostrouch

        • więcej
    • Kontakty

      • ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa
      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
      • sp82@edu.um.warszawa.pl
      • (22) 6641098
      • iod.bemowo@edukompetencje.pl
      • Dorota Nowak (22) 6640699 wew.1 885853412 (numer funkcjonuje w godzinach pracy) Godziny pracy: poniedziałek, czwartek, piątek: 8.00- 16.00 wtorek: 9.00- 17.00 środa- dzień bez interesanta
      • Anna Żakiewicz: (22) 6641098 wew. 218 Specjalista do spraw kadr: Małgorzata Struzik (22) 6640699 wew. 4
    • Logowanie