• II Warszawski Konkurs Przyrodniczo – Informatyczny „Multimedialne Nauki Przyrodnicze”

• 06.06.2019 22:37
        • Z przyjemnością informujemy, że  w II Warszawskim Konkursie Przyrodniczo – Informatycznym „Multimedialne Nauki Przyrodnicze” organizowanym przez SP 210 pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy oraz Mazowieckiego  Kuratora Oświaty  uczennica naszej szkoły Aleksandra Bugalska z kl. 8d zajęła I miejsce w kategorii klas VIII.

Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

nauczyciele informatyki

• „Warszawa i Syrena. Syrena i Warszawa”. WYRÓŻNIENIE dla  Amelii Ryszkowskiej
        • „Warszawa i Syrena. Syrena i Warszawa”. WYRÓŻNIENIE dla Amelii Ryszkowskiej

• 04.06.2019 19:42
        • 29.05.2019 r. w Muzeum Warszawy odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu Literackiego  „Warszawa i Syrena. Syrena i Warszawa”.  Amelia Ryszkowska z kl. 6d otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było napisanie wiersza tematycznie związanego z Warszawą (jej historią, zabytkami, słynnymi miejscami) i jednocześnie z symbolem miasta, z Syreną warszawską. Temat  nawiązywał do 80-tej rocznicy odsłonięcia pomnika Syreny w Warszawie przy Wybrzeżu Kościuszkowskim oraz 20-tej rocznicy powrotu pomnika Syreny warszawskiej na Rynek Starego Miasta.

Gratulujemy Amelii i życzymy kolejnych sukcesów literackich!

Magdalena Sadowska-Maciejewska

• Finał tytana 29.05.2019 - mamy to II  miejsce w Warszawie !!!!
        • Finał tytana 29.05.2019 - mamy to II miejsce w Warszawie !!!!

• 04.06.2019 19:39
        • Dostaliśmy piękny prezent na koniec roku, kolejne podium!!! Ogromne podziękowania dla naszych zawodników, którzy dzielnie, z wielką odpowiedzialnością reprezentowali nas podczas zawodów, a także brawa dla nauczycieli wfu, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

29 maja 2019 roku odbył się finał Tytana Warszawy na ergometrze wioślarskim. W zawodach startowały najlepsze szkoły z całej stolicy. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów.

W kategorii 7 klasa - dziewczęta pierwsze miejsce zajęła Magdalena Romaniuk,w kategorii 7 klasa-chłopcy drugie miejsce zajął Mateusz Wroński.

W czasie zawodów prowadzona była klasyfikacja szkół. Spośród wszystkich szkół startujących w finale Warszawy nasza szkoła zajęła drugie miejsce!!! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za walkę i życzymy dalszych sukcesów! Zasłużyliście na wspaniałe wakacje!

Opiekunowie drużyny Tomasz Kapla, Maria Wojsław

• Nikola Chodinow laureatką  jubileuszowej 10. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego BAZGROŁ
        • Nikola Chodinow laureatką jubileuszowej 10. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego BAZGROŁ

• 30.05.2019 23:19
        • Dzielimy się bardzo dobrą wiadomością. Nikola Chodinow, uczennica kl. 6d znalazła się w gronie finalistów jubileuszowej 10. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literacko-Plastycznego BAZGROŁ, zdobywając II miejsce. Nikola napisała opowiadanie pt. „Sen(s)”, które samodzielnie zilustrowała. Wśród jurorów tegorocznego BAZGROŁA znaleźli się m.in.: Grzegorz Kasdepke, Marek Michalak i Jurek Owsiak. Uroczytość wręczenia nagród odbyła się 24 maja 2019 r. podczas 10. Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym. Organizatorem konkursu jest portal dużeKa i Papierowy Pies.

Serdecznie gratulujemy!

Magdalena Sadowska-Maciejewska

• Szkolny Konkurs Piosenki

• 30.05.2019 18:17
        • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI

W dniu 22 maja 2019 roku odbyły się przesłuchania w ramach Szkolnego Konkursu Piosenki.

1. Konkurs przebiegał z podziałem na solistów, duety i zespoły wokalne  oraz kategorie wiekowe.

1. Do konkursu piosenki  zgłoszono 38 podmiotów wykonawczych.

1. Po wysłuchaniu 30 prezentacji Jury w składzie:

• Anna Bystroń-Jajkiewicz- artysta- muzyk

• Hanna Olszak- nauczyciel muzyki SP nr 82

• Ewelina Górecka – nauczyciel j. ang. SP nr 82

postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia: