• FINALISTKA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

• 19.05.2019 12:49
        • Uczniowie zakwalifikowani do etapu Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty

• Matylda Gołębiewska klasa VIIIb
          • Alicja Katana klasa VIIIb
          • Nikola Drobek klasa VIIIb
          • Michał Osuch klasa VIIId

26 lutego odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

Matylda Gołębiewska uczennica klasy VIII b uzyskała tytuł Finalistki Konkursu Języka Angielskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2019!

• 15.05.2019 22:50
        • Konkurs jest organizowany przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

W Polsce konkursowi patronują:  Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytet Mikołaja Kopernika i Polskie Towarzystwo Matematyczne.

Największymi sukcesami w tegorocznej edycji Kangura mogą się pochwalić następujący uczniowie:

Wyniki bardzo dobre:

Piotr Pokładek kl. IV b

Maciej Wyrzykowski kl. VI a

Zofia Cymerys kl. VII a

Dodatkowo 29 uczniów zostało wyróżnionych.

Lista_uczniow_wyrożnionych_kangur_18-19.docx

Wszystkim wyróżnionym gratulacje składa zespół nauczycieli matematyki.

Koordynator konkursu:

Marcin Kaźmierczak

• MAMY NOWEGO FINALISTĘ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY W WARSZAWIE

• 14.05.2019 16:34
        • “Znajomość języków jest bramą do wiedzy.” ‒ Roger Bacon

GRATULACJE DLA WADIMA ŁOSIA Z KLASY VIIB

Wadim Łoś w roku szkolnym 2018/2019 brał udział w Konkursie z Języka Rosyjskiego dla uczniów szkół podstawowych. W wyniku rozstrzygnięcia Wojewódzkiej Komisji Konkursu Języka Rosyjskiego uzyskał tytuł finalisty Języka Rosyjskiego. Jesteśmy dumni z naszego ucznia, który tak dzielnie reprezentował szkołę. Uczeń udowodnił, że warto podjąć się wyzwania. Swoją postawą dał przykład jak pracować nad własna motywacją i satysfakcją.

Gratulujemy i życzymy Wadimowi dalszych sukcesów. Warto próbować i stawiać czoła rutynie.

Mariola Czubkowska

• WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNO-LINGWISTYCZNEGO  „OBIEŻYŚWIAT MATEMATYCZNY”
        • WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNO-LINGWISTYCZNEGO „OBIEŻYŚWIAT MATEMATYCZNY”

• 13.05.2019 15:02
        • Patronat Honorowy Urszuli Kierzkowskiej
          Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

4 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 306 w Warszawie, odbyła się Gala Finałowa konkursu matematyczno -  lingwistycznego „Obieżyświat Matematyczny”. Poniżej przedstawiamy listę laureatów.

Klasy siódme:
          1. Zofia Cymerys - 7a - 1 miejsce
          2. Iga Marusik – 7b - 1 miejsce
          3. Tymoteusz Nowak – 7a - 1 miejsce

Klasy ósme:
          1. Karolina Wiśniewska – 8d - 1 miejsce
          2. Patrycja Rabiega – 8d -  3 miejsce

Paulina Bielak

• V edycja Konkursu Ogólnopolskiego z Chemii OLIMP SCHOOL

• 26.06.2019 16:34
        • Nasze uczennice, biorące udział w V edycji Konkursu Ogólnopolskiego z Chemii OLIMP SCHOOL uzyskały następujące wyniki:

W kategorii klas 7 szkoły podstawowej IV miejsce w Polsce zajęła Iga Marusik z klasy VIIb