• III miejsce w finale Dzielnicowego Konkursu "Znam polskie legendy"

• 28.03.2019 17:33
        • 28 marca w Szkole Podstawowej nr 301 odbył się finał Dzielnicowego Konkursu "Znam polskie legendy" dla klas I-III. Delegacja z naszej szkoły w składzie Jagoda Czyż, Łukasz Stolarski i Oliwier Żelechowski- wszyscy z klasy 2d- po szkolnych eliminacjach dołączyli do zacnego grona bemowskich szkół i wzięli udział w drużynowych zmaganiach o tytuł znawcy polskich legend.

Udało im się zająć III miejsce!
          Gratulujemy!!!

Szczere gratulacje i podziękowania należą się Rodzicom, którzy uczestniczyli w przygotowaniach do tego konkursu!

Joanna Chochewicz

• Brązowy medal dziewcząt w dzielnicowych zawodach drużynowych w pływaniu!!

• 27.03.2019 20:46
        • W piątek 22.03.2019 r. na pływalni „Pingwin” OSIR Bemowo odbyły się dzielnicowe zawody w pływaniu grupy młodszej dziewcząt.

Uczennice naszej szkoły stanęły na pudle medalowym. W rywalizacji bemowskich szkół dziewczęta: Wroblewska Kinga 4f, Pawlik Nina 4e, Wiśniewska Hanna 5f, Baranowska Antonina 4h, Zejglic Anna 5h, Romanów Iga 5b, Gęgorek Antonina 5b, Romaniak Ewa 6c.

Zdobyły  III miejsce w  Dzielnicy Bemowo!

Gratulacje dla dziewczynek za bardzo dobre umiejętności pływania, zaangażowanie, oraz sportową rywalizację.

Jesteśmy dumni z naszych pływaczek. BRAWO!!!

Opiekun grupy: Urszula Szczyplińska

• Wioślarski Tytan Warszawy Bemowo

• 24.03.2019 22:46
        • Zdominowaliśmy Bemowo na  zawodach "Tytan Warszawy" organizowanych przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie 19.03.2019r. W kategorii 5,6,7,8 klas nie mieliśmy sobie równych! Startowało siedem szkół, ponad 250 uczestników.

W klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy I miejsce -  18408 pkt

W sztafecie 4 chłopców - 4 dziewczęta - 1 nauczyciel - zdobyliśmy I miejsce

• Mistrzostwa w dwóch ogniach usportowionych chłopców Dzielnicy Bemowo - mamy srebro!

• 24.03.2019 13:07
        •

Nasza szkoła wzięła udział w Mistrzostwach dwóćh ognii usportowionych chłopców Dzielnicy Bemowo .

W skład drużyny wchodzili uczniowie klas 4-5: Tutak Szymon- kl.4e, Skawiński Igor- kl.4e, Pudełko Karol- kl.4b, Chmura Szymon- kl.4b, Olender Patryk- kl.4b, Pokładek Piotr- kl.4b, Ruzik Antoni- kl.4b, Marcinkowski Paweł- kl.5g, Cichoński Maciej- kl.5g, Wrona Filip- kl.5f
          i Kacpura Dominik- kl.5e.

W dniu 14 marca odbyły się eliminacje, w których to wygraliśmy dwa z trzech rozgrywanych meczy. Pozwoliło to na wyjsćie z grupy na drugim miejscu i awans do ćwierćfinałów,  w któych chłopcy wygrali wszystkie mecze.
          Podtrzymując zwycięską passe zwyciężyli w meczu półfinałowym awansujać do finału rozgrywek (18 marca).
          Po zaciętej walce w meczu finałym uczniowie naszej szkoły zajęli drugie miejsce wśród szkół podstawowych na Bemowie.

Jest to ogromny sukces naszych uczniów!

Gratulacje!

Opiekun grupy:

Damian Tarnowski

• WYNIKI KONKURSU DZIELNICOWEGO

• 24.03.2019 12:53
        • Szanowni Państwo,

Dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział
          w ostatnim etapie dzielnicowego konkursu:
          Macmillan Primary School Tournament 2019
           dla uczniów klas I-III.

Uzyskały następujące wyniki:

Małgorzata Siecińska z klasy 3a – zajęła III miejsce

Maja Przybyłowicz z klasy 2a – zajęła XII miejsce.

Serdecznie gratuluje!

Barbara Michalak