• " W codziennym trudzie, w wysiłku umysłu, woli serca - obraz dziecka pozostaje dla człowieka

        natchnieniem i źródłem nadziei".

        Jan Paweł II

        Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II

        to grupa osób niezwykle zaangażowanych w swoją pracę.

        W roku szkolnym 2020/2021 rada pedagogiczna składa się ze 150 nauczycieli. Każdemu z nich leży na sercu dobro każdego dziecka, które trafia pod ich skrzydła. W swojej pracy dbają o wysoki poziom EDUKACJI. Nauczyciele w swoich działaniach wykazują się REFLEKSYJNOŚCIĄ, analizują postępy dzieci, wyciągają wnioski i szukają sposobów, aby osiągać możliwie najwyższe wyniki nauczania. By pobudzić KREATYWNOŚĆ dzieci, wykorzystują metody aktywizujące, organizują ciekawe zajęcia dodatkowe oraz zachęcają do udziału w konkursach. Dużo uwagi poświęcają wychowaniu młodego pokolenia. Uczniowie działają w atmosferze wzajemnej akceptacji, SZACUNKU i TOLERANCJI dla swoich poglądów. Nasi nauczyciele, otaczając dzieci troską i opieką, dbają o BEZPIECZEŃSTWO powierzonych im uczniów.

         
        NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ (KLASY I-III)
         
        • Marzena Bendyk – wychowawca 1a
        • Beata Wieteska – wychowawca 1b
        • Justyna Galant – Ignasiak – wychowawca 1c
        • Dominika Rogowicz – wychowawca 1d
        • Aneta Sołtysiak – wychowawca 1e 
        • Anna Kostecka – wychowawca 1f

         

        • Bożena Kuruś  – wychowawca 2a
        • Joanna Cegielska – wychowawca 2b
        • Paulina Rokicińska– wychowawca 2c
        • Joanna Chochlewicz – wychowawca 2d
        • Kinga Dworakowska – wychowawca 2e
        • Justyna Grendecka  – wychowawca 2f

         

        • Aleksandra Osińska– wychowawca 3a
        • Hanna Barczewska – wychowawca  3b
        • Jolanta Trych – wychowawca 3c
        • Katarzyna Małachowska – wychowawca 3d
        • Anna Hajduk – wychowawca 3e
        • Magdalena Skrocka – wychowawca 3f 
         
        Język angielski:
        • Barbara Michalak
        • Paulina Hacia
        Religia:
        • Aleksandra Kupisz- Dynowska
        • Monika Błażejak
         
         
        NAUCZYCIELE KLAS IV- VIII

        Nauczyciele języka polskiego

        • Ewa Ostrouch – wychowawca 8a
        • Magdalena Sadowska - Maciejewska – wychowawca 4d
        • Magdalena Świętochowska – wychowawca 5f
        • Katarzyna Supeł- Sokulska – wychowawca 5a
        • Katarzyna Smolińska - Pietrzyk – wychowawca 4e
        • Anna Gurazdowska – wychowawca 4f
        • Małgorzata Kozłowska – wychowawca 7e
        • Beata Piotrowska – wychowawca 6d
        • Agnieszka Wenda – wychowawca 6a

         

        Nauczyciele języka angielskiego

        • Edyta Izwantowska – wychowawca 7a
        • Magdalena Bigos – wychowawca 
        • Urszula Głodowska – wychowawca 8e
        • Kamil Chomicz
        • Kamila Zimińska – wychowawca 7g
        • Bożena Mazur
        • Marta Kiełtyka (Kurczewska)
        • Agata Sobol wychowawca 7i

         

        Nauczyciele języka niemieckiego

        • Olga Młynarska
        • Ewa Motyl
        • Katarzyna Sękowska
        • Paulina Repka

         

        Nauczyciel języka hiszpańskiego

        • Arriagada-Paszkowska Justyna

         

        Nauczyciele matematyki

        • Grażyna Krawczyk
        • Marcin Kaźmierczak – wychowawca 6b
        • Ewelina Baran 
        • Aleksandra Mikulska – wychowawca 7b
        • Katarzyna Łazowska
        • Agata Parfianowicz – wychowawca 6c
        • Dorota Swędzikowska 
        • Barbara Mathea – wychowawca 8g
        • Ewa Czajka – wychowawca 4b

         

        Nauczyciele przyrody/ biologii

        • Tomasz Oder – wychowawca 8b
        • Małgorzata Halber
        • Karolina Nowak – wychowawca 5c

         

        Nauczyciel geografii  

        • Elwira Bocian – wychowawca 7c
        • Zofia Tulczyńska

         

        Nauczyciel chemii

        • Urszula Huryń – wychowawca 7h
        • Marta Kijeńska
        • Marzena Kurczyk-Półchłopek

         

        Nauczyciel fizyki

        • Anna Omasta 
        • Agata Parfianowicz 

         

        Nauczyciele historii 

        • Mariola Kalinowska – wychowawca 8d
        • Wiesława Karasiewicz 
        • Sylwia Waśko – wychowawca 4c
        • Barbara Mazurek – wychowawca 5b

         

        Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

        • Sylwia Waśko
        • Barbara Mazurek

         

        Nauczyciele informatyki

        • Małgorzata Michniewicz– wychowawca 8c
        • Edyta Ciosek – wychowawca 4a
        • Małgorzata Halber
        • Aleksandra Mikulska
        • Aneta Kowalska

         

        Nauczyciele wychowania fizycznego

        • Urszula Szczyplińska – wychowawca 8f
        • Dariusz Paklepa
        • Tomasz Kapla
        • Marcin Kaźmierczak
        • Michał Radomirski  – wychowawca 5d
        • Magdalena Lengiewicz
        • Damian  Tarnowski – wychowawca 8h
        • Maria Wojsław 
        • Agata Kutnik – wychowawca 7f
        • Anna Kolad
        • Kamil Bukowski
        • Bartłomiej Maciąg
        • Marek Nocuła

         

        Nauczyciele plastyki

        • Małgorzata Jarzębska
        • Hanna Olszak 
        • Beata Jaworowska
        • Katarzyna Jermakowicz

         

        Nauczyciele muzyki

        • Marcin Kozieł
        • Hanna Olszak

         

        Nauczyciel techniki

        • Małgorzata Michniewicz
        • Edyta Ciosek

         

        Nauczyciele religii

        • Agnieszka Przybyszewska
        • Joanna Noemi Zasada – wychowawca 5e
        • Aleksandra Kupisz- Dynowska
        • Monika Błażejak

         

        Nauczyciele etyki

        • Jolanta Trych
        • Katarzyna Supeł- Sokulska
        • Agnieszka Wenda
        • Monika Błażejak 

         

        Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

        • Agnieszka Przybyszewska
        • Aleksandra Kupisz- Dynowska
        • Magdalena Stanisz

         

        Nauczyciel doradztwa zawodowego

        • Magdalena Stanisz

         

        Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

        • Tomasz Kapla

         

        Nauczyciele współorganizujący kształcenie

        • Marzenna Przechowska- Raczmańska
        • Elżbieta Dorska 
        • Anna Dubieniecka
        • Agata Radomirska
        • Małgorzata Jarzębska 
        • Renata Zygadło
        • Aleksandra Świrta(Prygiel)
        • Beata Piotrowska
        • Monika Kolon
        • Milena Chendoszko
        • Joanna Jaworowska
        • Katarzyna Kucharska
        • Dorota Kownacka- wychowawca kl. 7d
        • Małgorzata Obrębska - Gołoś
        • Julia Rudecka
        • Teresa Janiaczyk
        • Arletta Janus
        • Magdalena Bastecka

         

        Biblioteka szkolna

        • Dorota Skupień
        • Antoni Kaszuba
        • Agata Kluczyńska
    • Kontakty

      • ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa
      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
      • sp82@edu.um.warszawa.pl
      • (22) 6641098
      • iod.bemowo@edukompetencje.pl
      • Dorota Nowak (22) 6640699 wew.1 885853412 (numer funkcjonuje w godzinach pracy) Godziny pracy: poniedziałek, czwartek, piątek: 8.00- 16.00 wtorek: 9.00- 17.00 środa- dzień bez interesanta
      • Anna Żakiewicz: (22) 6641098 wew. 218 Specjalista do spraw kadr: Małgorzata Struzik (22) 6640699 wew. 4
    • Logowanie