KADRA DYDAKTYCZNA NAUCZANIA DWUJĘZYCZNEGO

W tworzenie i realizację programu edukacji dwujęzycznej w naszej szkole zaangażowani są nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe. Są to osoby pełne pasji i ciepła, wykorzystujące w swojej pracy najnowsze schematy oraz metody, które mają na celu gwarancję odpowiedniego nauczania i wychowania na najwyższym poziomie.

Nauczyciele posiadają kwalifikacje do nauczania danego przedmiotu oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego potwierdzoną certyfikatem, która umożliwia nauczanie określonego przedmiotu w języku angielskim oraz swobodne komunikowanie się z uczniami.

Wykaz nauczycieli języków obcych oraz nauczycieli realizujących nauczanie określonego przedmiotu w języku angielskim, którzy w roku szkolnym 2023/2024 pracują w klasach VII i VIII dwujęzycznych:

Beata Jaworowska – nauczyciel plastyki w języku angielskim

Ewelina Górecka– nauczyciel języka angielskiego oraz nauczyciel geografii w języku angielskim

Magdalena Lengiewicz - nauczyciel wychowania fizycznego w języku angielskim

Maria Wojsław – nauczyciel wychowania fizycznego w języku angielskim