• Ogólnopolski Program Sprawnościowy ODO

realizowany w ramach IX edycji programu "Twoje dane - Twoja sprawa"

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim Programie Sprawnościowym ODO. Współorganizatorem programu jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Szkolna grupa ochrony danych osobowych składa się z siedmiu uczniów klasy ósmej. Uczniowie zdobywają sprawności młodego inspektora ODO.

Zadania szkolnej  grupy ODO  to:

• Strażnik prawa

• Specjalista - znawca

• Wydawca publikator

• Organizator zwiadowca

• Fotoreporter – zdobywca

• Rzecznik – znawca

• Kronikarz wydawca

Prezentacja działań grupy

Grupa ODO zapoznaje uczniów szkoły ze swoją działalnością i ze zdobywaniem określonych sprawności.

Uczniowie prowadzili akcje edukacyjne na temat podstawowej wiedzy o ochronie danych osobowych. Przygotowali dla uczniów szkoły prezentację pt.”Mural – co każdy uczeń wiedzieć powinien”.

Dzień Ochrony Danych Osobowych 25.01.2019r.

• ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa
      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
      • sp82@edu.um.warszawa.pl
      • (22) 6641098