• I miejsce!!!

• 09.03.2020 11:53
        • Gabrysia Misiak z kl. 4c zajęła I miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Urszula Głodowska

• 43. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka-wyniki eliminacji szkolnych kl.0- III

• 06.03.2020 12:15
        • Dn. 4 marca 2020r.odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego Warszawska Syrenka z udziałem uczniów kl.0-III, który został poprzedzony eliminacjami klasowymi pod kierunkiem wychowawców.
          Istotą Konkursu jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania i popularyzacja literatury.

• Młodzieżowy Konkurs Wiedzy o Bemowie

• 03.03.2020 16:52
        • W dniu 28 lutego odbył się drugi, dzielnicowy etap Młodzieżowego Konkursu Wiedzy o Bemowie.

Uczniowie, którzy z powodzeniem napisali test w etapie szkolnym, wybrali się wraz z opiekunem do Urzędu Dzielnicy Bemowo. Na miejscu przed licznym audytorium przedstawili przygotowane przez siebie prezentacje  multimedialne. Uczniowie wykazali się szerokim zakresem wiedzy o Bemowie oraz innowacyjnymi pomysłami na jego rozwój i rozbudowę.

Popołudniu również w Ratuszu, miała miejsce GALA WRĘCZENIA NAGRÓD, na której obecni byli opiekunowie merytoryczni Naszych uczniów oraz Panie Dyrektor - Barbara Makowska-Opala oraz Ewelina Baran. Ku uciesze zgromadzonych, uczniowie naszej Szkoły zajęli wysokie lokaty zarówno w konkursie plastycznym Bemowo oczami młodych jak i w konkursie wiedzy.

• Konkurs wiedzy o Bemowie

• 25.02.2020 12:02
        • Miło nam poinformować, że w pierwszym etapie konkursu Wiedzy o Bemowie, zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Dzielnicy Bemowo uczniowie z naszej Szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki.

Do drugiego etapu na poziomie dzielnicowym dostało się pięć osób z grona naszych uczniów.

• Piotr Adamczyk
          • Daria Madej
          • Piotr Mazurek
          • Jan Okniński
          • Amelia Ryszkowska

Gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie konkursu.

Mariola Kalinowska, Marzena Szewczuk