Walentynkowy Bal Karnawałowy

25.02.2015 22:28
      Luty jest wyjątkowym miesiącem, który przynosi ze sobą wiele ciepła mimo panującego wokół chłodu. A to wszystko za sprawą dnia świętego Walentego! Aby tradycji stało się zadość w naszej świetlicy zorganizowaliśmy Walentynkowy Bal Karnawałowy. Taneczną imprezę poprzedziła serduszkowa poczta. Do specjalnej skrzynki tajemniczy nadawcy wrzucili ponad 200 kartek, które szybko znalazły swoich sympatycznych właścicieli smiley

Księżniczki, rycerze, kotki i spajdermeny, myszki, motylki, Indianie a także inni znani bohaterowie opanowali na dwie godziny naszą sale gimnastyczną, by z uśmiechami na buziach pląsać w tanecznych rytmach. Imprezie towarzyszyły konkursy przygotowane i prowadzone przez nauczycieli świetlicy. Obiektywne jury wiekszoscią głosów wybrało Króla i Królową balu, a także przyznało nagrodę szczególną dla najbardziej roztańczonego uczestnika.
      To był wyjątkowy dzień; kolorowy i niezwykły.
      Mamy nadzieję, że pozostanie w pamięci wszystkich naszych uczniów na długo.

Sylwia Zajączkowska
      Katarzyna Jermakowicz
      nauczycielki świetlicy.

Uwaga: KONKURS!

09.02.2015 20:49
      W imieniu MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWA
      i WARSZAWSKIEGO CENTRUM INNOWACJI EDUKACYJNO-SPOŁECZNYCH I SZKOLEŃ
      Serdecznie zapraszamy dzieci ze świetlicy
      do udziału w konkursie plastycznym z okazji XXV- lecia Samorządności Warszawskiej
      p.t: „
      Warszawa przyszłości

Uczniów klas 1-3 zapraszamy do namalowania swojej wizji przyszłości Warszawy.
      ...Jak wyobrażacie sobie nasze miasto za kilkanaście, kilkadziesiąt, może sto lat. Jak będzie    wyglądała architektura, zieleń, woda, tereny sportowe, szkoły, muzea, kina, sklepy, ulice, place, pomniki. Jak chcielibyście by wyglądała Warszawa…

Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.

Wielka zbiórka zabawek

05.02.2015 13:17
      Urszula zaśpiewała:
      „Konik – z drzewa koń na biegunach
      Zwykła zabawka, mała huśtawka
      A rozkołysze, rozbawi
      Konik – z drzewa koń na biegunach
      Przyjaciel wiosny, uśmiech radosny
      Każdy powinien go mieć”

Świetlica Szkolna w dniach 02 – 09 luty 2015r organizuje
      Wielką Zbiórkę Zabawek
      Nowych i Używanych.
      Zebrane przez Was zabawki nie trafią na strych lecz do dzieci
      z rodzin, od których dobry los się odwrócił. Lalki, misie, układanki przywrócą uśmiech na twarzach dzieci z Domu Samotnej Matki ma Białołęce.
                                                                                                                                                       Iwona Gas
      nauczycielka świetlicy

Wielki Bal Karnawałowy

05.02.2015 13:05
       13 lutego - piątek - 2015 - sala gimnastyczna
      KIEROWNIK ŚWIETLICY I WYCHOWAWCY ŚWIETLICY SZKOLNEJ
      zapraszają na

WALENTYNKOWY BAL KARNWAŁOWY
      na 20 lub 60 par
      Zaczynamy o 14:40
      przetańczymy do 16:30
      Wasze stroje ocenimy
      styl kazdego docenimy
      Muzyczne przeboje będą grały
      a konkursy humor poprawiały.
      Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami

Podziękowania dla Świetlicy Szkolnej

13.01.2015 10:09
      Podziękowania dla
      Dzieci, rodziców / opiekunów
      i całej społeczności szkolnej
      ze Szkoły Podstawowej nr 82
      z Odziałami Integracyjnymi
      im. Jana Pawła II w Warszawie
      Za bezinteresowną pomoc, życzliwośc i ofiarność. Za udział w świątecznej zbiórce żywności dla mieszkańców Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Szczególnie dziękujemy Świetlicy Szkolnej za zorganizowanie świątecznej akcji. Za okazanie wsparcie, które traktujemy jako wyraz dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

Serdeczne podziękowania składają mieszkańcy oraz pracownicy Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Aleksandra Hacia
      nauczycielka  świetlicy