• PODSUMOWANIE AKCJI

• „Sprzątanie Świata łączy ludzi” - pod takim hasłem przebiegła 30. ogólnopolska akcja "Sprzątanie Świata – Polska 2023”, do której włączyła się również nasza szkoła.

W minionym tygodniu, uczniowie wraz z rodzinami i znajomymi porządkowali tereny leśne oraz najbliższą okolicę, a zdjęcia z akcji, po przesłaniu na podany adres mailowy, posłużyły do wykonania kolażu.

Była to wyjątkowa okazja, aby wspólnie działać na rzecz naszej planety, pielęgnować środowisko naturalne oraz kształtować postawy ekologiczne wśród młodych pokoleń. Akcja Sprzątanie Świata była nie tylko okazją do uporządkowania naszego otoczenia, ale także doskonałą lekcją ekologii i odpowiedzialności za planetę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólną pracę na rzecz środowiska.

Karolina Nowak,

Małgorzata Halber

• Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 2.10.2023 r.(poniedziałek) oraz 4.10.2023 r.(środa) od godz. 17:30 - 19:00 odbędzie się Dzień Otwarty dla rodziców uczniów klas I- VIII:

poniedziałek - spotkania z rodzicami uczniów klas I - III;

Przydzial_sal.pdf

środa - spotkania z rodzicami uczniów klas IV - VIII.

Przydział_sal_.pdf

Zespół kierowniczy SP82

• Europejski Tydzień Sportu

• W związku z IX Edycją Europejskiego Tygodnia Sportu uczennice naszej szkoły z klasy 4d wystartowały w Teście Coopera w dniu 23 września na Warszawskim AWF.

👉 Dziewczęta wybiegały łącznie

9400m 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

GRATULUJEMY 👏👏 BRAWO!!

Urszula Szczyplińska

• Sukcesy Sportowe

• 22 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dzielnicowych Indywidualnych Biegach Przełajowych zorganizowanych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.🏃🏃‍♀️🏃‍♂️

Naszą szkołę reprezentowało 46 zawodników.

👏Wiekie brawa należą się  wszystkim za  zaangażowanie  i waleczną postawę.

👉Szczególne brawa  dla naszych medalistów, którzy stanęli na podium.

🥈Zosia Traut

🥈Natasza Lech

🥉Antoni Matwiejczyk

🥉Patryk Karasiak,

oraz zawodnikom którzy dobiegli do mety w pierwszej dziesiątce i zakwalifikowali się do Warszawskiej Olimpiady  Młodzieży. Są to nasi medaliści oraz: Jakub Siwiński, Angelina Łacny, Natasza Lech, Magdalena Zadrożna, Agata Jakubowska, Amelia Kwil, Bartek Sodowniczyk. Karol Toborek

W klasyfikacji startujących szkół rocznik 2009- 2010 ZDOBYLIŚMY 🥇🥇 złote medale w kategorii dziewczęta I w kategorii chłopcy.

👍 Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom reprezentujących SP 82

Urszula Szczyplińska

• Dołącz do 30. Akcji Sprzątanie Świata – Polska!

„Sprzątanie Świata łączy ludzi!!!”

Wybierz się z rodziną lub znajomymi do lasu lub pobliskiego parku i zbierzcie do worka wszystkie śmieci, jakie spotkacie na swojej drodze.

Zdjęcie z workiem prześlijcie na adres: przyrodasp82@gmail.com w terminie do 18 września br. Przesłane zdjęcia posłużą do wykonania kolażu, który zamieścimy na stronie szkoły. Dodatkowo każdy uczeń, który przyłączy się do naszej akcji  otrzyma celującą ocenę z biologii lub przyrody.

Worki i rękawice w dłoń!

Pokażmy, że troszczymy się o Naszą Planetę!

Koordynator: Karolina Nowak