• Działalności kółka matematycznego

• Głównym założeniem kółka matematycznego klas 4 jest rozwijanie zdolności poznawczych uczniów oraz pobudzanie ich do samodzielnego i logicznego myślenia poprzez zabawy matematyczne, gry, ćwiczenia, różnego rodzaju łamigłówki umysłowe oraz ciekawostki matematyczne. Zadania, zabawy i ćwiczenia  dobrane są w taki sposób, aby pobudzały naturalne zainteresowania uczniów i zachęcały do twórczości na miarę ich indywidualnych możliwości.

Barbara Mathea

• Macmillan Primary School Tournament 2023

• Szanowni Państwo,

Z radością przedstawiamy wyniki dzielnicowego konkursu Macmillan Primary School Tournament 2023.

I miejsce - Michał Palacz kl. 3c - 63/65p

IV miejsce - Jan Donigiewicz kl. 2e - 61,5/65p

VII miejsce - Filip Woszczyk kl. 2d - 57,5/65p

Serdecznie gratulujemy!

Barbara Michalak, Anna Kwil

• PODZIĘKOWANIE

• Rodzicom, Nauczycielom i Uczniom, którzy wsparli dzisiejszy charytatywny kiermasz świąteczny ślę gorące podziękowania.

Nasza klasa 3 c zebrała ponad 1900 zł.

Marzenna Przechowska-Raczmańska

Paulina Rokicińska

• Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniach 27.03.2022 r.(poniedziałek) oraz 28.03.2022 r.(wtorek) od godz. 17:30 - 19:00 odbędzie się Dzień Otwarty dla rodziców uczniów klas I- VIII:

- poniedziałek - spotkania z rodzicami uczniów klas I - III;

Przydzial_sal

- wtorek - spotkania z rodzicami uczniów klas IV - VIII.

Przydział _sal

Zespół kierowniczy SP82

• Konkurs o Zdrowiu Higieja

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do III etapu (wojewódzkiego) kuratoryjnego Konkursu o Zdrowiu Higieja zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

Paul Darby kl. 8f
            Julian Kamiński  kl. 8b
            Antonina Wądołowska kl. 8b

Etap wojewódzki zostanie przeprowadzony zgodnie z harmonogramem w dniu 26 kwietnia 2023 r. godz. 10.00 i trwa 90 minut (czas pisania bez czynności organizacyjnych) w Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie, ul. Kawęczyńska 36.

Serdecznie gratulacje!!
            Nauczyciele biologii

• „ A TO POLSKA WŁAŚNIE …”

• Dn. 8 marca 2023 zostały wręczone nagrody laureatom konkursu „ A TO POLSKA WŁAŚNIE …”, którego celem było promowanie ciekawych terenów Polski oraz podkreślenie piękna wybranych miejsc, które warto zobaczyć. Zachęcamy do obejrzenia najciekawszych prac i zwiedzania różnych zakątków Polski w czasie wolnym od nauki i pracy. Fotorelacja z konkursu znajduje się w zakładce „ Rodzice, uczniowie- Z życia szkoły- Galeria”

„Podróżować to rozwijać się.“ – Pierre Bernardo

Joanna Cegielska

• KIERMASZ CHARYTATYWNY

• W oczekiwaniu  na wyjątkowy Koncert Charytatywny "Zaśpiewaj mi poezjo" zapraszamy do udziału w imprezach towarzyszących. Będzie nim między innymi kiermasz na cele charytatywne, gdzie poza fantastycznymi wypiekami i ciastami będzie można zakupić przepiękne ozdoby i ceramikę oraz poduszki emotki.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają serdecznie

• Szkolne Koło Wolontariatu wspiera projekty zgłoszone i realizowane w ramach Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego

• Doceniając wysiłek autorów projektów "Szkolne Koło Wolontariatu" postanowiło przyznać ekstra bonus godzinowy za opracowanie i złożenie oraz realizację projektu w ramach Szkolnego Budżetu Partycypacyjnego.

Szczegóły poniżej

Opracowanie i złożenie projektu:

- projekty realizowane indywidualnie lub w zespole do 3 osób- 7 godzin każda osoba w zespole;

- projekty realizowane w dużych zespołach 3 do 8 osób - 5 godzin każda osoba w zespole;

- projekty składane przez całą klasę ( lub w zespołach liczniejszych  niż 8 osób)- 3 godziny każda osoba;

Realizacja projektu

- lider projektu i vice liderzy projektu- 20 godzin

- członkowie zespołu- 10 godzin

- projekty składane przez całą klasę ( lub w zespołach liczniejszych  niż 8 osób)- 5 godziny każda osoba

Aleksandra Kupisz - Dynowska

• II MIEJSCE

• W dniach 8 i 9 marca odbyły się dzielnicowe rozgrywki w dwa ognie usportowione chłopców
             w SP 321 przy ul. Szadkowskiego 3.
            Po zaciętych meczach eliminacyjnych i finałowych Nasza  reprezentacja szkoły
            zajęła II miejsce!

Skład reprezentacji: