• PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE PLACÓWKI W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID-19

• Szanowni Państwo,

w związku z uruchomieniem kolejnych etapów stopniowego powrotu do stacjonarnego funkcjonowania szkół w formie określonej nowymi rozporządzeniami MEN informuję, że celem zapewnienia właściwego i bezpiecznego funkcjonowania jednostki w trybie stacjonarnym wprowadza się zgodnie z Zarządzeniem dyrektora Szkoły nr 49/2019/2020 z dnia 22 maja 2020 r. Procedury bezpieczeństwa organizacji pracy Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie w czasie ograniczenia funkcjonowania placówki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa sars-cov-2

Treść dokumentu znajdziecie Państwo w dzienniku elektronicznym Librus w zakładce PLIKI SZKOŁY.

Rodzice, którzy zadeklarują zamiar korzystania swoich dzieci z konsultacji, zajęć opiekuńczo-wychowawczych w świetlicy, zajęć rewalidacji prowadzonych na terenie szkoły, proszeni są  o zapoznanie się z ww. Procedurami i dostarczenie wypełnionych załączników:

Oświadczenie opiekuna prawnego; Zgoda na pomiar temperatury.

Barbara Makowska-Opala

• NOWY HARMONOGRAM REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• Szanowni Rodzice Uczniów klas VIII

Informuję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało nowy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych.

Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Szczegółowe informacje na ten temat zamieszczone są w zakładce Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych.

• WZNOWIENIE ZAJĘĆ ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

• Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie

Informuję, że od dnia 18 maja 2020 r. zostaną wznowione zajęcia oddziału przedszkolnego naszej Szkoły. Ramowy rozkład dnia oraz szczegółowe zasady organizacji pracy zostaną przedstawione bezpośrednio rodzicom wychowanków oddziału przedszkolnego.

• WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU pt. „Słoneczne programowanie” dla klas II – VII

• Z ogromą przyjemnością informujmy, że w Dzielnicowym Konkursie pt. "Słoneczne programowanie" zorganizowanym przez SP 357 uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące wyniki:

W KATEGORII KLAS VI – VII

I miejsce - Anna Siecińska

W KATEGORII KLAS IV – V

I miejsce – Małgorzata Siecińska

III miejsce – Piotr Gabański

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

nauczyciele informatyki

i koordynator konkursu Edyta Ciosek

• WYNIKI KONKURSU

• Z wielką radością zawiadamiamy, że wśród nagrodzonych laureatów w 30. Ogólnopolskim Konkursie na opowiadanie o tematyce olimpijskiej im. Jana Parandowskiego pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły:

Milena Mackun z kl. VIa

Jakub Ciesielski  z kl. VId

Napisane przez nich opowiadania zostały uznane przez jury konkursu za jedne z najlepszych w Polsce wśród uczestników kategorii klas IV-VI.

Laureatom tego trudnego konkursu składamy serdeczne podziękowania za pracę, jaką włożyli w przygotowania i życzymy dalszych sukcesów.

Zespół Polonistów

i koordynator konkursu Ewa Ostrouch

• ZAWIESZENIE ZAJĘĆ ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

•  Komunikat Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie

Informuję, że na podstawie § 18 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.) informuję, że w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie, za zgodą organu prowadzącego, zostały zawieszone zajęcia oddziału przedszkolnego w okresie od 6 maja 2020 r. do 15 maja 2020 r.