• III miejsce w dzielnicowych rozgrywkach Mini Piłki Ręcznej

• 20.08.2018 21:53
        • W dniach 9 i 12 października 2017r. chłopcy naszej szkoły uczestniczyli w Dzielnicowych rozgrywkach mini piłki ręcznej. Zawody odbyły w SP 341 ul. Oławska 3.

III miejsce w dzielnicowych rozgrywkach Mini Piłki Ręcznej

Po emocjonujących i dramatycznych meczach reprezentacja Naszej szkoły

zajęła III miejsce.

Reprezentacja SP82: Kołtan Antek, Wojno Jakub, Skonieczny Jakub, Woszczyk Jakub, Omelańczuk Maciek, Borkowski Jakub, Madej Jakub, Wróblewski Jakub, Czochara Jakub, Knych Maciek, Dłużniewski Kacper, Król Wiktor, Rudy Szymon.

Gratulacje !!!

Dariusz Paklepa

• Ty też możesz zostać sportowcem

• 20.08.2018 21:52
        • Ty też możesz zostać sportowcemW dn. 05.10.2017 r. w naszej szkole gościła polska lekkoatletka Pani Sofia Ennaoui. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Ty też możesz zostać sportowcem".

Lekkoatletka opowiedziała uczniom o swojej karierze sportowej, o wartościach olimpijskich i zasadach fair play, zachęcała do aktywności fizycznej.  Uczniowie mieli możliwość zadać pytania Pani Sofii oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze sportsmenką.

Marcin Kaźmierczak

• 20.08.2018 21:51
        • 3 - 4 października 2017 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wywołały one wielkie emocje wśród uczniów. Poprzedzone zostały kampanią wyborczą, trwającą od 25 do 29 września. Kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. W poniedziałek 2 października odbyła się tzw. „debata przedwyborcza", podczas której prezentowali swoje programy, a uczniowie mogli zadawać im pytania.

Do przeprowadzenia wyborów powołano Szkolną Komisję Wyborczą. Uczniowie za okazaniem legitymacji szkolnej mogli przystąpić do głosowania na swojego kandydata.

Wybory w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację.

Przewodnicząca

Karolina Wiśniewska kl. 7d

Zastępca przewodniczącej

Karolina Zaborek kl. 6a

Joanna Dłużniewska kl. 6b

Członkowie:

Daria Madej kl. 5d

Nadia Stańczyk kl. 6d

Nowym członkom Samorządu Uczniowskiego serdecznie gratulujemy i niecierpliwie czekamy na spełnienie wyborczych obietnic.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

• Warszawskie Indywidualne Biegi Przełajowe

• 20.08.2018 21:50
        • Warszawskie Indywidualne Biegi PrzełajoweW dniu 5 października 2017r. na stadionie AWF Warszawa odbyły się Warszawskie „Indywidualne Biegi Przełajowe”. Startowało 15 dzielnic Warszawy. Każdy dystans  biegło 150 zawodników.

Wśród najlepszych indywidualnych biegaczy Dzielnicy Bemowo, którzy wzięli udział w tych zawodach znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Kamila Godlewska 6e - 800m, Julia Dłużniewska 6e - 800m, Wiktoria Boczarska 6b - 800m, Zuzanna Krystosiak 7b - 1000m, Mateusz Wroblewski 5a - 1000m, Michał Pośnik 7a - 1500m, Kacper Tkaczyk 6d - 1500m.

Nasi zawodnicy mimo deszczu i trudnych warunków pogodowych zaprezentowali  wysoką sprawność  fizyczną, waleczność i wytrwałość.

Wszystkim  gratulujemy  sportowej  postawy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Opiekunowie:

Urszula Szczyplińska, Marcin Wyszkowski

• Spotkanie z niezwykłym Gościem

• 20.08.2018 21:48
        • Spotkanie z niezwykłym Gościem
          Ciekawa, niesamowita, niezapomniana, super lekcja religii.

Tak uczniowie klasy 4c i 4d określili spotkanie z niezwykłym Gościem.  We wtorek 03 października odwiedził nas Pan Dominik Włoch - pasjonat wyzwań i podróży. Pieszo pielgrzymował do: Rzymu, Asyżu, Santiago de Compostela, Medjugorie oraz Jerozolimy. Łącznie przeszedł prawie 30 tysięcy kilometrów. Pan Dominik jest też wolontariuszem. Ponad rok spędził na Madagaskarze, gdzie pomagał ludziom najbardziej potrzebującym. Rozmowa z naszym Gościem na długo pozostanie w naszym sercu i pamięci.

Zapraszamy do galerii.

Uczniowie klasy 4c i 4d