•  

    Drodzy UczniowieJ

    Już kolejny miesiąc jesteśmy wszyscy w swoich domach. Pozamykano kina i galerie handlowe. W szkołach trwa nauczanie zdalne, niektórzy z Was sumiennie realizują materiał szkolny, inni mają z tym różne problemy i trudności. Rozmawiacie ze swoimi znajomymi, przeglądacie facebooka, oglądacie różne filmy. W Waszym życiu wiele się zmieniło!

    W tym czasie towarzyszą Wam bardzo różne uczucia. Może macie wiele refleksji  i przemyśleń na temat tego, co dzieje się w Was oraz wokół. Jak zmieniło się Wasze codzienne życie? Jak wygląda Wasz dzień? Jakie macie doświadczenia i spostrzeżenia? To wszystko warto zapisywać.

    Jeżeli chcielibyście to wyrazić – mamy pewien pomysł. Spróbujcie napisać DZIENNIK lub PAMIĘTNIK Z CZASÓW ZARAZY. Możecie bez ograniczeń podzielić się tym co przeżywacie.

    Tak więc Drogi UczniuJ

    Jeżeli masz poczucie, że chciałbyś się podzielić swoimi refleksjami – napisz! Możesz przesłać tylko 1 kartkę ze swojego dziennika/pamiętnika ale również cały dziennik/pamiętnik – jak wolisz! Dziennik/pamiętnik może być również pięknie udekorowany graficznie. Dzienniki/pamiętniki   będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej szkoły pod tajnym pseudonimem, który oczywiście sam wymyślisz. Jeżeli nie będziesz chciał, żeby Twoje refleksje i przeżycia znalazły się na stronie szkoły – nie będą; tylko my się z nimi zapoznamy.

    Pamiętajcie, że zapis kartki z dziennika - to konkretny dzień, wydarzenia na gorąco; natomiast przy pisaniu pamiętnika (kartki z pamiętnika) – możecie odnieść się do wydarzeń, które już były (jest dystans czasowy).

     

    Możecie przesyłać swoje prace w formie tekstowej oraz zdjęcia (przy zdjęciu pamiętajcie tylko o dobrej jakości).

    Wszystkie prace prosimy przesyłać na adres pedagoga szkolnego: mstanisz@sp82.edu.pl

    Zachęcamy i zapraszamy Was do zapisywania swoich przemyśleń!:)

     

    Magdalena Stanisz

    pedagog szkolny

     

     

    ⇒ Kartka_z_dziennika__Czas_zarazy__Michalina_Halicka.pptx

     

     

     

     

     

  • Kontakty

   • ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa
   • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
   • sp82@edu.um.warszawa.pl
   • (22) 6641098
   • iod.bemowo@edukompetencje.pl
   • Dorota Nowak (22) 6640699 wew.1 885853412 (numer funkcjonuje w godzinach pracy) Godziny pracy: poniedziałek, czwartek, piątek: 8.00- 16.00 wtorek: 9.00- 17.00 środa- dzień bez interesanta
   • Anna Żakiewicz: (22) 6641098 wew. 218 Specjalista do spraw kadr: Małgorzata Struzik (22) 6640699 wew. 4
  • Logowanie