• Unihokej chłopców i kolejny sukces!!!

• 20.08.2018 22:04
        • Unihokej chłopców i kolejny sukces!!!

W dniu 9 listopada 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Zawodach Unihokeja chłopców szkół podstawowych Dzielnicy Bemowo w ramach WOM, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 364 przy ul. Andriollego 1.

Szkolna drużyna zajęła I miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas VI-VII w składzie:

Mikołaj Kawala, Piotr Michalski, Maciej Omelańczuk, Piotr Kukliński, Eryk Wolnik, Oskar Konior ( Bramkarz ), Maciej Knych, Witek Plebanek, Maciej Zaorski, Mateusz Wroński, Kacper Wrona, Mateusz Stańczak, Tymon Majka.

Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!

Tomek Kapla

• Zawody Unihokeja chłopców

• 20.08.2018 22:03
        • W dniu 6 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej nr 364 przy ul. Andriollego 1 odbyły się Zawody Unihokeja chłopców szkół podstawowych Dzielnicy Bemowo w ramach WOM.

Naszą szkołę reprezentowali  chłopcy klas VII w składzie: Michał Pośnik, Jakub Krawczyk, Mateusz Gajdasik, Kacper Tkaczyk, Jacek Włodarczyk, Filip Meller, Bartosz Chylak( bramkarz ), Kacper Karaś, Mateusz Borowiec, Michał  Kukla, Piotr Karwowski, Mateusz Karpiński.

Po zaciętej i walecznej rywalizacji chłopcy ulegli starszym kolegom !

Dziękujemy za walkę i niezapomniane emocje!

Tomek Kapla

• „UNIHOKEJ DZIEWCZĄT”

• 20.08.2018 22:02
        • „UNIHOKEJ DZIEWCZĄT”W dniu 7 listopada 2017r. w Szkole Podstawowej nr 364 przy ul. Andriollego 1 odbyły się Zawody Unihokeja dziewcząt szkół podstawowych Dzielnicy Bemowo w ramach WOM.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas VI-VII w składzie:

Wiktoria Boczarska 6b, Katarzyna Pająk 6b, Oliwia Zięba  6b, Karolina Siennicka 7d, Magdzicka Zuzanna 7c, Urbańska Natalia 7d, Konarzewska Maja 6a, Czaplak Wiktoria 6a, Aleksandra Piontek 6c, Anna Lecko 6e, Gabriela Chrzanowska 6e, Kamila Majewska 6c.

Po zaciętej i walecznej rywalizacji dziewczęta zajęły  I miejsce.

Brawo dziewczynki  za sukces!

Urszula Szczyplińska

• Pokaz mody jesiennej

• 20.08.2018 22:00
        • Pokaz mody jesiennejDnia 31.10.2017r. odbył się pokaz mody jesiennej. Stroje zostały wykonane z darów jesieni: liści, kasztanów, jarzębiny, żołędzi. Były to m. in.: sukienki, spódniczki, bluzki, tuniki, spodnie. Dodatki do strojów: korale, nakrycia głowy, torebki. Modele i modelki miały możliwość poprzez ten występ zaprezentować swój jesienny, piękny, kolorowy strój przed publicznością. Wszyscy bawili się fantastycznie. Ten występ na długo pozostanie w naszej pamięci.

Barbara Dobrowolska

• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „JESIENNA KOMPOZYCJA”

• 20.08.2018 21:59
        • W październiku odbył się konkurs plastyczny pt. „Jesienna kompozycja”. Przedmiotem konkursu była praca plastyczna prezentująca zmiany zachodzące jesienią w przyrodzie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 35 dzieci z klas I-III. Prace uczniów  oceniała komisja konkursowa powołana przez organizatorów w składzie: pani  Hanna Barczewska, pani Lilianna Hałka oraz pani Sylwia Zaczkiewicz.

Oto laureaci: