UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZESTNIKA ŚWIETLICY

07.10.2017 11:27
         28 września odbyło się uroczyste „PASOWANIE PIERWSZAKÓW NA UCZESTNIKÓW ŚWIETLICY SZKOLNEJ.” Wydarzenie to obfitowało w masę pozytywnych emocji, doznań oraz uśmiechów. Dzieci z wielką chęcią brały udział w wielu fantastycznych konkursach, zadaniach oraz zabawach. Wykazywały się przy tym wielkim zaangażowaniem i skupieniem, choć najbardziej liczyła sie dobra zabawa! Wszystkim zadaniom bacznie przyglądali się przybyli goście – dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice.
        Na samym początku nastąpiło przywitanie wszystkich zebranych przez panią kierownik, oraz uczniowie niczym uczestnicy „Idola” zaśpiewali wspólnie piosenkę „Witajcie w naszej bajce”. Wykazali się przy tym wielką siłą głosu! Następnie odpowiadali na liczne zagadki, które sprawdzały ich wiedzę ze znajomości bajek. Kolejne konkurencje wymagały zwinności, szybkości jak i koncentracji uwagi. Jednak z tymi zadaniami nasze pierwszaki również poradziły sobie znakomicie! Nie obyło się bez wątku kulinarnego. Uczniowie niczym prawdziwi uczestnicy „TopChef” mieli za zadanie wypicie wody z dużą ilością cytryny. Również przy tej zabawie uśmiech nie schodził im z twarzy.
          Kolejnym etapem uroczystości była przysięga. Uczniowie z dumą powtarzali jej tekst. Wszyscy wykazali się świetną znajomością regulaminu i procedur obowiązujących w świetlicy szkolnej. Od tej pory stali się jej prawowitymi uczestnikami.
         Na zakończenie nastąpiło uroczyste pasowanie oraz zostały wręczone dyplomy oraz drobne upominki. Również  rodzice  zostali poddani małemu testowi i dzielili się ze wszystkimi swoimi  refleksjami z przebiegu uroczystości. Jednak to nie było wszystko! W nagrodę aby uczcić i przypieczętować ten wspaniały dzień sala świetlicowa zamieniła się w prawdziwe kino, a uczniowie przy bajce i popcornie spędzili miło czas.

WSZYSTKIM GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA TAK WSPANIAŁĄ UROCZYSTOŚĆ
      Zaczkiewicz Sylwia
      Kaja Moskaluk
      nauczycielki świetlicy

PASOWANIE NA UCZESTNIKA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

23.09.2017 18:06
      Serdecznie zapraszamy klasy I do udziału w uroczystym ślubowaniu na
      uczestnika świetlicy szkolnej, które odbędzię się 28.09.2017 w sali 127.
      I zmiana godz. 10.00-11.15- klasy 1d, 1g, 1a, 1c.
      II zmiana godz. 14.00-15.15- klasy 1b, 1f, 1e.
      Na uczestników czekać będzie moc atrakcji oraz dawka niezapomnianych wrażeń.

ZAPRASZAMY!