AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ SCHRONISKA DLA ZWIERZĄT

18.10.2018 12:09

Los bezdomnych zwierząt jest ogromnie smutny. Schronisko to miejsce, gdzie znajdują dach nad głową, ale wciąż potrzebują ciepła i pomocy człowieka. MY tej pomocy udzieliliśmy organizując w świetlicy akcję charytatywną na rzecz schroniska dla zwierząt „Na Paluchu”W dniach 1 – 5 października przeprowadziliśmy zbiórkę darów rzeczowych dla zwierząt. Zebraliśmy koce, podkłady, poduszki, legowiska i dużooo karmy oraz zabawki dla czworonogów. Wszystkie dary zostały przekazane do schroniska przez koordynatora akcji. Dziękujemy serdecznie całej społeczności szkolnej za wrażliwość i otwartość oraz wsparcie naszej akcji.

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt klasy pierwsze odwiedził Łapek i jego pani. Dzieci dowiedziały się jak opiekować się czworonożnymi przyjaciółmi i co powinny jeść.

Roma Nguyen Anh
      Anna Krasnowska