MARZYCIELSKA POCZTA

26.03.2019 19:11

W marcu 2019 r. świetlica szkolna po raz kolejny wzięła udział ogólnopolskiej akcji pisania listów do przewlekle chorych dzieci – Marzycielska Poczta. Uczniowie z wielkim zapałem stworzyli wg własnych pomysłów różnorodne, bajecznie kolorowe kartki i listy, które zawierały słowa zrozumienia oraz życzliwości. Młodsze dzieci wzbogaciły swoje prace rysunkami. Mamy nadzieję, że mali adresaci będą zadowoleni z naszych przesyłek, a czytając  je, na ich ustach będzie gościł uśmiech od ucha do ucha. Jesteśmy bardzo dumni z uczestników akcji, ich pomysłowość oraz zaangażowanie są godne podziwu. Jednocześnie przypominamy, że w ramach akcji Marzycielska Poczta możemy pisać listy indywidualnie – szczegóły akcji: www.marzycielskapoczta.pl .

Izabela Rogowska
      nauczyciel świetlicy

TURNIEJ GIER ELEKTRONICZNYCH

17.03.2019 18:45
      Co to był za dzień i emocje! Mowa oczywiście o Turnieju Gier Elektornicznych. Turniej odbył się po raz pierwszy i cieszył się ogromną popularnością i zainteresowaniem ze strony uczniów. Podczas rozgrywek panowała radosna i przyjazna atmosfera "walki" fair play. Mimo to, na twarzach uczestników można było wyczytać również wielkie skupienie oraz zaangażowanie, co świadczyło o pełnym profesjonaliźmie. Najlepsi gracze otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Mamy nadzieję, że Turniej Gier Elektronicznych odbędzie się za rok! Trzymamy kciuki.

Tomasz Kapla
      nauczyciel w-f