ŻYCZENIA

20.12.2018 20:26
      Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy
      Świetlica Szkolna

14.12.2018 12:38

Mikołajowy zawrót głowy !

Choć za oknem jeszcze nie widać wielu oznak zbliżającej się zimy, to brak śniegu nie przeszkodził Świętemu Mikołajowi 6 grudnia sprawić niespodziankę naszym dzieciom. Jak co roku, zawitał do świetlicy z workiem wypełnionym łakociami. Swoje przybycie oznajmił głośnym dźwiękiem dzwonka oraz mikołajowym ,,Ho, Ho, Ho" nie omijając żadnej z sal.

Nie zapomniał o nikim!!!

Uczniowie bardzo ucieszyli się z wizyty brodatego Gościa, który poświęcił każdej klasie trochę czasu, nie tylko rozdając prezenty, ale również słuchając kolęd. Nasi podopieczni mieli także okazję porozmawiać ze Świętym Mikołajem i zadać mu kilka oryginalnych pytań. Nasz Gość cierpliwie odpowiadał na każde pytanie, ale też dał możliwość pochwalenia się wiedzą o nim: gdzie mieszka, jak się nazywają jego renifery i kto pomaga przygotować mu tyle świątecznych prezentów.

Są ogromne szanse, że w przyszłym roku również nas odwiedzi, bo dawno nie widział tak mądrych, rezolutnych i grzecznych uczniów.

Będziemy jak zwykle cierpliwie czekać na jego wizytę!

MISIAKI GAZECIAKI WYNIKI

04.12.2018 08:28
        Z okazji Dnia Pluszowego Misia świetlica szkolna przygotowała dla uczniów konkurs plastyczny pt. "Misiak gazeciaki". Głównym celem konkursu było kształtowanie, rozwijanie oraz doskonalenie kreatywności, wyobraźni, poczucia estetyki i zdrowej rywalizacji wśród uczestników. Gotowe prace można podziwiać w korytarzu świetlicy szkolnej. W konkursie wyłonione zostały prace, którym przyznano kolejno I, II i III miejsce oraz  wyróżnienia.

I.     Zosia Busz  II a
      Filip Jabłoński I a
      III.
      Kaja Bloch II a

Wyróżnienia:
       Maja Olszewska II e
      Bartek Romaniuk  III b
        Jaś Zieliński   I a

Autorzy nagrodzonych prac otrzymali nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i  udział w konkursie.
      Dominika Rogowicz
      Anna Krasnowska