Finał zbiórki na rzecz schroniska w Korabiewicach.

21.10.2019 09:56

"Dopóki ktoś nie umiłował zwierzęcia, część jego duszy pozostaje nieobudzona".

Anatole France

Chcąc wesprzeć Schronisko w Korabiewicach w przygotowaniach do zimy oraz poprawić warunki życia zwierząt w nim przebywających przeprowadziliśmy kolejną charytatywną zbiórkę funduszy i darów rzeczowych na ich rzecz.

Znając wielkie serca uczniów, rodziców oraz ich „obudzone dusze” także
      i w obecnym roku szkolnym mogliśmy liczyć na społeczność szkolną. Dzięki dużemu zaangażowaniu wszystkich osób zebraliśmy w akcji charytatywnej trwającej w dniach 30.09-11.10. br. między innymi karmy suche i mokre, podkłady, legowiska, miski, smycze oraz fundusze. Jest to sygnał dla nas, że nasi uczniowie mają świadomość mocy jaką niesie pomoc. Chętnie ją czynią, a także są wrażliwi na los naszych „mniejszych braci” co jest dla nas powodem do dumy.

Wszystkie dary rzeczowe i fundusze zostały przekazane przez koordynatorów akcji charytatywnej do schroniska.

Wszystkim zaangażowany osobom wrażliwym na los zwierząt bardzo dziękujemy za przyczynienie się do wsparcia na rzecz owego schroniska.
      Bez Waszego wkładu i zaangażowania pomoc na tak dużą skalę nie byłaby możliwa- „Serce rośnie”!

Roma Nguyen Anh

Anna Krasnowska

Karolina Fus

nauczycielki świetlicy

Leśne zwierzaki.

18.10.2019 11:17

Leśne zwierzaki

Wieść się niesie echem po lesie, że u nas w świetlicy co niemiara leśnych zwierzaków znajdziecie. O czym huka sowa? Czyja to ruda kita wystaje zza gałęzi? Czy lis naprawdę jest cwany? Czy jeże noszą jabłka na grzbiecie? No cóż, na te pytania tym razem wam nie odpowiemy. Zapraszamy natomiast do podziwiania wystawy stworzonej z prac wykonanych przez naszych wychowanków przedstawiających mieszkańców lasu zrobionych z darów jesieni, ochy i achy mile widziane!

Olga Kiliszek

Sylwia Konfederak

Monika Kaczorowska

Jesienne zajęcia plastyczne

07.10.2019 18:21

Ten ptak ma piękne, wielkie oczy.

Za dnia zamknięte, otwarte w nocy.

Wiecie, co to za ptak?
      Tak, oczywiście to sowa. Jeżeli jesteście ciekawi artystycznej interpretacji tej zagadki przez naszych wychowanków zapraszamy na wystawę prac przy sali klas trzecich. Tylko bądźcie czujni, nasze sowy nigdy nie śpią!

Sylwia Konfederak

Monika Kaczorowska