Świąteczna paka dla zwierzaka.

19.11.2019 15:58

Drodzy uczniowie, Szanowni Państwo.

W dniach 04-08 listopada w Naszej Szkole przeprowadzona została zbiórka darów dla schronisk w Józefowie i
      Nowym Dworze Mazowieckim w ramach akcji

„Świąteczna paka dla zwierzaka”.

Zebraliśmy sporo karmy dla zwierząt, pościeli, ręczników, legowisk, zabawek i wiele innych rzeczy.

We wtorek 12 listopada br., wszystkie dary zostały odebrane przez organizatora, Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy i przekazane  do Schronisk.

Cieszymy się, że cała społeczność szkolna włączyła się w to przedsięwzięcie. Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że dzięki zebranym przez nas darom,  zwierzakom łatwiej będzie przetrwać zimę.

Roma Nguyen Anh

Anna Krasnowska

Wiem, mówię prezentuję.

19.11.2019 15:55

Nawet z pozoru najskromniejsza pasja
      jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.

Każdy z nas ma pasje, którymi może zainteresować innych. Dlatego w naszej świetlicy zachęcamy do dzielenia się nimi. Stwarzamy możliwość zaprezentowania swojej wiedzy, kształtując jednocześnie umiejętność kulturalnego dyskutowania, organizacji pracy i  selekcji zebranych materiałów.

Pierwsze zajęcia już za nami. W rolę ekspertów wcielili się sami uczniowie, którzy podeszli do swojego zadania bardzo profesjonalnie. Przygotowali nie tylko wykład na wybrany przez siebie temat, ale także testy, quizy, kolorowanki oraz  prezentacje.

Mieliśmy możliwość zapoznać się ze światem roślin owadożernych (muchówka, rosiczka, dzbanecznik), a także usłyszeć wiele informacji i ciekawostek geograficznych.

Dziękujemy tym, którzy mieli odwagę podjąć wyzwanie i jeszcze raz serdecznie gratulujemy doskonale wykonanej pracy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejnych pasjonatów.

Grażyna Łada -  Krasnowska
      Anna Krasnowska
      Izabela Rogowska
      Artur Franaszek
      Agnieszka Papis

• "Cztery pory roku: Jesień"

05.11.2019 15:39

,,Cztery pory roku: Jesień

ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS I-IV

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE ŚWIETLICOWY KONKURS PT. ,,CZTERY PORY ROKU: JESIEŃ”

ZOSTAŁ ROZTRZYGNIĘTY.

I MIEJSCE         MATEUSZ JANKOWSKI KL. 2A

II MIEJSCE       TYMON GOSZTYŁA KL. 2F

III MIEJSCE     ALEKSANDRA BORSUK KL. 2A

Wyróżnienie otrzymała Pola Gąsiewska kl. 2c.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, którzy uczestniczyły w konkursie.

Organizatorzy konkursu

Izabela Rogowska, Anna Krasnowska