Dobry opiekun - wyniki konkursu

30.10.2020 09:10

Każdy myśli, że ma najwspanialszego zwierzaka na świecie.

I każdy ma rację!

Chyba większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, że pies i kot oraz pozostałe zwierzaki domowe to jedni z najlepszych przyjaciół, jakich można mieć. A o kogo można troszczyć się bardziej i dbać lepiej niż o przyjaciela? Jakiś czas temu poprosiliśmy naszych wychowanków aby w formie pracy plastycznej pokazali nam, jak opiekują się swoimi zwierzakami.

A o to efekty ich pracy oraz przyznane nagrody i wyróżnienia:

I. Monika Jarkowska kl. 2A

II. Maciej Wielochowski kl. 2E

III. Julia Sikora kl. 1E

wyróżnienie: Maja Szczubeł kl.3B

wyróżnienie: Zosia Rak kl. 1B

Dziękujemy za udział i gratulujemy!

27.10.2020 15:20

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Akcja charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt, przeprowadzana przez nauczycieli świetlicy szkolnej to już tradycja. W tym roku chcieliśmy wspomóc schronisko w Korabiewicach.

Osiągnęliśmy sukces, dzięki Waszym wielkim sercom i empatii. Pomimo wyjątkowej dla wszystkich rzeczywistości, zebraliśmy aż 67 kg karmy!

Wszystkim darczyńcom, którzy nie przeszli obojętnie obok naszego apelu i przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

Wyniki naszego kolażowego konkursu

08.10.2020 09:04

Jesień rozgościła się już na dobre!
      Liście zmieniają się każdego dnia prezentując coraz to nowe kolory. Kasztany niespodziewanie spadają podczas spacerów a jarzębina jest już ubrana w swoje piękne czerwone korale. Nasi uczniowie korzystając z  darów lasu i nie tylko stworzyli wspaniałe kolaże, które idealnie oddają jesienny klimat.

Dziękujemy za udział w konkursie! A oto osoby, których prace uzyskały wyróżnienie:

Klasy 1

I. Marysia Kimak 1b