Zajęcia kodowania.

25.03.2024 19:29
      W czasie pobytu w świetlicy nasi uczniowie mieli okazję poznać swoich nowych przyjaciół.
      W tygodniu matematycznym kierownik świetlicy przeprowadziła w kilku grupach zajęcia z kodowania z wykozystaniem puzli do kodowania i malutkich robocikow Ozobot.
      Zajęcia będą kontynuowane w świetlicy.

Świetlicowi artyści.

11.02.2024 16:18
      Mamy przyjemnośc zaprezentować galerie prac uczniow uczęszczających do świetlicy szkolnej.

Tęsknota za wiosną.

11.02.2024 15:26
      2 a  zatęskniła za wiosną, więc postanowiliśmy ją przywołać na zajęciach arteterapii. Podczas  zajęć skupiliśmy się na malowaniu wiosennego pejzażu. Udało nam się stworzyć piękne, kolorowe obrazy, oddające urok i atmosferę tej pory roku. Zajęcia malarskie pozwoliły nam na wyrażenie naszej kreatywności i odkrycie piękna wiosennej natury. Były to ciekawe zajęcia, które na pewno pozwolą nam rozwijać nasze umiejętności artystyczne.

wychowawca grupy
                                                                                                         Monika Kaczorowska

BEZPIECZNY INTERNET - KONKURS NA PLAKAT GRUPOWY

07.02.2024 18:58
      W STYCZNIU ZOSTAŁ PRZEPROWADZONY KONKURS, KTÓREGO CELEM BYŁO WSPIERANIE MĄDREGO WYKORZYSTYWANIA INTERNETU. KONKURS SKIEROWANY BYŁ DO UCZNIÓW UCZĘSZCZAJĄCYCH DO SZKOLNEJ ŚWIETLICY. ZAINTERESOWANI UCZNIOWIE Z WIELKIM ZAANGAŻOWANIEM I PRECYZJĄ STWORZYLI KONKURSOWE DZIEŁA. WYKONANE PRACE W PEŁNI ODZWIERCIEDLAŁY ZASADY BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z SIECI. ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII.W WYNIKU GŁOSOWANIA PRACE ZAJELI:
      I MIEJSCE - LENA D., KRYSTYNA S., AMELIA Ł./ Kl. 2B
      II MIEJSCE – ANNA K., ALEKSANSER S., ERYK K. /Kl. 3A
      III MIEJSCE – BARBARA J., MARIA M., ZOFIA W., ALKSANDRA M./ Kl. 3D
      WYRÓŻNIENIE:
      LEON W., KAROL K., SZYMON K., MATEUSZ W. /KL. 3C
      MAJA K., HANIA F., JUSTYNA J./KL. 2B
      LAURA M., KATARZYNA O., MAŁGORZATA J. /KL. 3C

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.
      Joanna Szoka
      Izabela Rogowska
    • BEZPIECZNI W INTERNECIE – KONKURS NA PLAKAT

07.01.2024 16:45
      Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym.
      BEZPIECZNI_W_INTERNECIE.pdf