• Kosz witamin

17.01.2023 13:27
      W świetlicy szkolnej odbywają się różne konkursy związane z tematami tygodnia. Jesienią uczniowie zapoznawali się z bogactwem jesiennych darów natury i tworzyli prace pod hasłem "Kosz witamin".
    • Przedstawienia Teatrzyku Kamishibai w ramach Projektu Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

17.01.2023 13:28

W świetlicy szkolnej od II półrocza roku szkolnego realizowany jest projekt Arteterapia w świetlicy realizowany w ramach projektu finansowanego przez Biuro Edukacji Warszawskie Inicjatywy Edukacyjne.
      Dzieci mają możliwosc uczestniczenia w zajęciach biblioterapii i bajkoterapii, przedstawieniach teatrzyku papierowego - Kamishibai prowadzonego przez nauczycieli świetlicy.
      W tym roku dodatkowo część uczniów, w tym wszyscy uczniowie klas pierwszych mieli okazję wziąć udział w przedstawieniach teatrzyku Kamishibai prowadzonego przez profesjonalnych animatorów, w towarzystwie dźwieków marimby.
      Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.

Młodzi ogrodnicy - Jubileusz 60-lecia szkoły

17.01.2023 13:30

W ramach obchodów Dnia Ziemi w świetlicy szkolnej po raz kolejny odbyła się akcja „Młodzi ogrodnicy”.

W tym jubileuszowym roku akcja przyjęła formę sadzenia kwiatów. Nasi uczniowie z wielką przyjemnością

i zaangażowaniem sadzili bratki na 60-lecie naszej szkoły.

Roma Nguyen Anh

Ewa Wyskielska

Konkurs piosenki "Wiosna, ach to Ty!"

17.01.2023 13:29

Czujecie już wiosnę? Bo my zdecydowanie tak! A jej nadejście świętowaliśmy wręcz śpiewająco. W otoczeniu kwiatowych dekoracji oraz pierwszych nieśmiałych promieni słońca wpadających przez okna odbył się świetlicowy konkurs piosenki pt. „Wiosna, ach to Ty!”. Uczestniczki przygotowały piosenki o tematyce wiosennej oraz takie, które swoją energią wprawiają w iście słoneczny humor. Każdy występ był niesamowity, a wśród widowni i jury zdecydowanie można było zauważyć zachwyt połączony z dobrą zabawą. Nie było łatwo, poziom był wysoki, ale o to z dumą prezentujemy laureatki:

I miejsce – Julia Witulska kl. 3a

II miejsce – Yaryna-Kateryna Yaskovych kl. 1e

III miejsce – Zofia Tur kl. 1c

wyróżnienia:

Laura Masłowska kl. 1c

Wiktoria Zalewska kl. 1c

Julia Szymańska i Aleksandra Cieślak kl. 3e

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy! A Was zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Agnieszka Papis

Sylwia Konfederak

Ekozabawka - konkurs plastyczno-ekologiczny

17.01.2023 13:30
      Świetlicowy konkurs na ekozabawkę  już rozstrzygnięty!
      Dostarczone prace były bardzo różnorodne. Po raz kolejny przekonujemy się, że możemy liczyć na kreatywność i niezwykłą wyobraźnię naszych uczniów. Z wielką przyjemnością ogłaszamy listę laureatów.
      Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie, a zwycięzcom gratulujemy!

Miejsce:
      1. Stefan Sztaba kl. 1c
      2. Karol Nowakowski kl. 3b
      3. Oliwia Boczula kl. 2c
      Wyróżnienie:
      Zofia Tur-1c, Olga Wohner-3c, Kacper Bąk i Krzysztof Masłowski 3f.