Światowy Dzień Jabłka

25.09.2024 19:06
      W minionym tygodniu w naszej świetlicy szkolnej pani Katarzyna i p. Piotr  przeprowadzili akcję Zdrowy Tydzień pod hasłem "Od pestki do jabłka" Nauczyciele przygotowali i udostępnili wychowawcom świetlicy ciekawe scenariusze zajęć oraz propozycje zabaw do pracy z naszymi podopiecznymi.  Wychowawcy świetlicy z dużym zaangażowaniem w swoich grupach realizowali założenia akcji, majacej na celu promowanie zdrowego stylu życia. Finał Zdrowego Tygodnia odbył się 25 września 2024 r., tego dnia pan Piotr rozdawał wszystkim chętnym uczniom zdrowe, słodkie i soczyste jabłka.

Świetlicowy konkurs "Instrumenty muzyczne"

10.06.2024 21:49
      Z przyjemnością informujemy, że świetlicowy konkurs na pracę plastyczno-techniczną w formie
      przestrzennej pt. ,,Instrumenty muzyczne” został rozstrzygnięty.

W wyniku głosowania:

I miejsce zajęła Gabriela A. kl. III a
      II miejsce zajęły Zosia W. i Maja Ż. kl. II c
      III miejsce zajęła Ela Sz. Kl. III c
      Wyróżnienia otrzymali:
      • Kasia B., Wiktoria Sz. Kl. 2c
      • Dominik B. kl. III c
      • Zuzia G. kl. 2b
      • Basia D. kl. 1 a
      • Mateusz M. 2 b
      • Alicja D. 2 b
      Wszystkie dostarczone prace wywarły na nas ogromne wrażenie. Byliśmy mile zaskoczeni
      wyobraźnią, inwencją twórczą oraz pomysłowością wykonawców. Serdecznie zachęcamy
      do obejrzenia i podziwiania wszystkich instrumentów w internetowej galerii. Dziękujemy za udziałw konkursie.

Joanna Szoka
      Izabela Rogowska

Dzień Matki

27.05.2024 19:53
      Portret MAMY
      Uczniowie klasy 2 c i 3 a w minionym tygodniu wykonali piękne portrety swoich MAM.

• MAM TALENT

11.04.2024 19:14
      JEST NA MIŁO POINFORMOWAĆ, ŻE W SZKOLNYCH ELIMINACJACH DO DZIELNICOWEGO KONKURSU MAM TALENT WYŁONILIŚMY NASTĘPUJACYCH LAUREATÓW.

Ksenia Buronkina klas 3 f

Maja Porczyk - Lachowska klasa 2 d

Kaja Traczykowska klasa 4c

Lena Zając klasa 4e

Wiktoria Zielińska i Joana Dos Santos Alves klasa 1a

Agnieszka Michalczyk klasa 1 a

LAUREACI PIERWSZEGO, DRUGIEGO I TRZECIEGO MIEJSCA BEDĄ REPREZENTOWAĆ NAS W DZIELNICOWYM KONKURSIE MAM TALENT ORGANIZOWANYM PRZEZ SP NR 321.

SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Przywołujemy wiosnę.

25.03.2024 19:38
      Wszyscy już pragniemy wiosny. Uczestnicy świetlicy szkolnej bardzo chcą, by szybko do nas przyszła, dlatego też zamieniają się w małych ogrodników, siejemy owies i stokrotki, a w pierwszy dzień wiosny odbył się świetlicowy pokaz mody na czele z p. Kingą Dworakowską kierownikiem świetlicy szkolnej.