Warszawski Konkurs Chemiczny ATOM I CZĄSTECZKA
- 12.05.2019 12:54
W Warszawskim Konkursie Chemicznym ATOM I CZĄSTECZKA, którego II etap odbył się 11-05-2019, nasza uczennica Iga Marusik z klasy VIIb uzyskała tytuł laureata.
Gratulacje !!!
Bogumiła Smejda
- więcej
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ALCHEMIK
- 12.05.2019 12:55
W Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK nasi uczniowie zdobyli w tym roku następujące wyróżnienia:
IV miejsce w Polsce oraz tytuł laureata wyróżnienia na szczeblu krajowym - Magdalena Prokopowicz z klasy VIIId
wynik bardzo dobry - Zofia Cymerys z klasy VIIa
wyróżnienia :
Iga Marusik VIIb, Karolina Wiśniewska VIIId, Magdalena Wajler VIIId, Aleksandra Bugalska VIIId, Patrycja Rabiega VIIId, Tymoteusz Nowak VIIb, Dominika Lankiewicz VIIIb, Julia Rabiega VIIId, Aleksander Zeneli VIIId, Karolina Siennicka VIIId, Szymon Konikowski VIIIc, Jędrzej Pawłowski VIIIb, Amelia Fukowska VIIb
GRATULACJE !!!
Bogumiła Smejda
- więcej
Ogólnopolska Olimpiada z Chemii OLIMPUS sesja zimowa
- 12.05.2019 12:53
W tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z Chemii OLIMPUS dwoje naszych uczniów Iga Marusik z klasy VIIb i Tymoteusz Nowak z klasy VIIa uzyskało tytuł laureata.
Gratulacje !!!
Bogumiła Smejda
- więcej
Dzielnicowy Konkurs Informatyczny „Słoneczne programowanie”
- 06.04.2019 23:10
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Informatycznym „Słoneczne programowanie” organizowanym przez SP nr 357.
Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się:
W KATEGORII KLAS II-IV:
III miejsce: Piotr Gabański
W KATEGORII KLAS V- VI:
I miejsce: Anna Siecińska
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów informatycznych.
Edyta Ciosek
- więcej
Srebrny medal dziewcząt w Dzielnicowych Zawodach„Wielobój gimnastyczny”
- 05.04.2019 22:46
W dniu 03.04.2019r. w Szkole Podstawowej nr 321 odbyły się Dzielnicowe Zawody Sportowe „Wielobój gimnastyczny”. W tym roku do rywalizacji stanęło 6 szkół bemowskich. Zespól sędziowski oceniał trzy konkurencje sportowe: skok przez kozła, układ ćwiczeń układ ćwiczeń równoważnych na ławeczce gimnastycznej i układ ćwiczeń wolnych(stanie na rękach, "mostek", przerzut bokiem, przewrót w przód i w tył).
Na wynik końcowy drużyny i danej zawodniczki składała się suma punktów ze wszystkich trzech konkurencjach gimnastycznych.
Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Antonina Baranowska 4h, Gabriela Wiśniewska 2a, Alicja Jarocka 2b, Maria Kiełtyk 1f, Paulina Drozdowska 2c, Karolina Machynia 3a, Zuzanna Zawadzka 5h, Firek Monika 3e, Broniszewska Pola 5h, Oklińska Zuzanna 5f.:
Zdobyła II miejsce
Dodatkowo Zuzanna Oklińska zajęła II miejsce w klasyfikacji indywidualnej.
Dziewczynki wykazały się wielkimi umiejętnościami, precyzją, skupieniem i estetyką przy wykonywaniu układów gimnastycznych.
BRAWO !!!
Opiekun grupy:
Urszula Szczylińska
- więcej