• Uczennice SP 82 laureatkami Konkursu Poetyckiego „Złota Biedronka”

• 20.05.2019 08:42
        • 15 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego odbyła się uroczystość  wręczenia nagród laureatom IX edycji Konkursu Poetyckiego „Złota Biedronka”. W tym roku inspiracją były słowa poety (…) kiedy plany nasze wywracają się do góry nogami. (fragment wiersza Jana Twardowskiego pt. „Nad pustą gazetą”). Dzielimy się ze społecznością szkolną dobrą wiadomością i ogłaszamy, że nagrodzone zostały wiersze naszych dwóch uczennic:

Amelia Ryszkowska z kl. 6d zajęła II miejsce, a Julia Świętochowska z kl. 4b otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Uczennice dostały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody – nowości książkowe. Organizatorzy konkursu podkreślili, że w kategorii wiekowej kl. IV-VI zarówno liczba jak i kunszt artystyczny utworów poetyckich  przerosły oczekiwania jury. Wybór tych najpiękniejszych był trudny.  GRATULUJEMY młodym poetkom i życzymy kolejnych sukcesów literackich!

Biblioteka SP 82 - szkolny koordynator konkursu,

Magdalena Sadowska-Maciejewska

• FINALISTKA KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO Z MATEMATYKI

• 19.05.2019 12:47
        • 21 lutego odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki organizowanego przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty.

Matematyczne zmagania w finale konkursu uczennica klasy 8d - Karolina Wiśniewska zakończyła z wynikiem 75% i uzyskała tytuł finalistki Konkursu Matematycznego. Gratulujemy!

• „POTYCZKI MATEMATYCZNE”

• 19.05.2019 12:47
        • W IV edycji dzielnicowego konkursu „Potyczki matematyczne” wzięło udział 126  uczestników z klas siódmych, ósmych oraz klas gimnazjalnych. Zwycięzcy i wyróżnieni wyłonieni zostali ze względu na ilość poprawnie rozwiązanych zadań w trzech kategoriach: klas siódmych, klas ósmych, klas gimnazjalnych.

Miło mi poinformować, że wśród najlepszych znaleźli się:

w kategorii klas VIII:

Karolina Wiśniewska – II miejsce

Julia Rabiega – wyróżnienie

Patrycja Rabiega – wyróżnienie

w kategorii klas VII:

Jakub Wyrzykowski – III miejsce

Tymoteusz Nowak – III miejsce

Iga Marusik – III miejsce

Jakub Madej – wyróżnienie

Zofia Cymerys – wyróżnienie

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• WYNIKI DZIELNICOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „GENIUSZ”

• 19.05.2019 12:44
        • 2 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 316 im. Astrid Lindgren odbył się drugi etap Dzielnicowego Konkursu Matematycznego GENIUSZ.

Nasi uczniowie licznie zasilili grono laureatów!

w kategorii klas 4:

Szymon Chmura – I miejsce