• Warszawski Konkurs Plastyczno-Multimedialny "Za każdy kamień Twój"

• 29.04.2015 18:57
        • Organizatorem konkursu jest Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
          W kategori plastycznej Katarzyna Czubkowska, uczennica kl. 6a zajęła I miejsce.

W kategorii multimedialnej Julia Ukielska z kl. 6b zajęła III miejsce oraz Matylda Wiewiór z kl. 6a  - wyróżnienie.

Hanna Lankiewicz

• V Przegląd Teatralny "O złoty laur TESPISA"

• 01.05.2015 16:03
        • Zespół teatralny Drama Club 82, w składzie: Jakub Wyrzykowski, Julia Ukielska, Karina Drobek, Zuzanna Zakiewicz, Oliwia Czapska, Michal Padiasek oraz Filip Zdanowski (kl.VIb), zajął III miejsce. Uczniowie, pod kierunkiem pani Urszuli Głodowskiej przygotowali przedstawienie w języku angielskim pt. "Crazy Story". Dodatkowo wyrożnienie indywidualne za stworzenie niezwykłej kreacji aktorskiej otrzymał Jakub Wyrzykowski.

Urszula Głodowska

• Konkurs Fotograficzny "Jakie znasz zawody?"

• 29.04.2015 10:43
        • 16 kwietnia 2015 roku odbyło się uroczyste wręczenie laureatom nagród i wyróżnień w regionalnym etapie Konkursu Fotograficznego „Jakie znasz zawody?” organizowanego przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu.

W tym konkursie sukces odniosła uczennica klasy 6 b Julia Jagielskaktórej praca pod tytułem „Podkuwacz koni” została wyróżniona przez jury.

Serdecznie gratulujemy!

Joanna Jakubowska

• Wspieramy edukację ekologiczną

• 28.04.2015 22:29
        • W roku szkolnym 2014/2015 w ramach realizacji programu „Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych m.st. Warszawy” uczniowie naszej szkoły brali udział w  konkursach:

• Miejski Konkurs Plastyczny „Chodźmy do ZOO”

Wyróżnienie przyznano uczennicy klasy 2 d -  Nikoli Chodinow.

• Miejski Konkurs Literacki ,,W warszawskim parku”
          Szkolna  komisja konkursowa dokonała wyboru 1 laureata z klas drugich – Nikolę Chodinow (z klasy 2d) oraz 1 laureata z klas trzecich -  Polę Kanigowską (z klasy 3c)
          • Miejski Konkurs Plastyczny „W warszawskim parku”
          Szkolna  komisja konkursowa dokonała wyboru trzech laureatów z klas pierwszych:

-   Szymona Wernera z kl. 1a

-   Klaudię Borowicz z kl. 1a

-   Huberta Kowalskiego z kl. 1b

Szymon Werner uczeń kl.1a został laureatem II etapu konkursu ekologicznego-plastycznego i przechodzi do III etapu konkursu-MIEJSKIEGO.  Gratulujemy!

Lilianna Hałka

Szkolny koordynator programu

• II Warszawski Konkurs Matematyczny w Języku Angielskim "Fun with Maths"

• 27.04.2015 22:14
        • 24.04.2015r. odbył się finał II Warszawskiego Konkursu Matematycznego w Języku Angielskim „Fun with Maths”, którego organizatorem jest SP 275.

Sukcesy naszych uczniów:

Igor Piasecki kl. 6e - III miejsce

Krzysztof Nowiński kl. 6e - wyróżnienie.

Konkurs składał się z zadań testowych oraz zadań otwartych  w języku angielskim.

Hanna Lankiewicz