• Warszawski Konkurs Multimedialny "Warszawa da się lubić"

• 27.04.2015 22:09
        • 25 marca 2015r. odbył się finał XIII Edycji Warszawskiego Konkursu „Warszawa da się lubić” pod hasłem „Citius, altius, fortius - czyli warszawskie szybciej, wyżej, mocniej". Uczeń klasy 5d Piotr Wójcik został laureatem II miejsca w kategorii prezentacja multimedialna. Konkurs poświęcony był historii ruchu olimpijskiego i warszawskim klubom sportowym. Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy 25/33. Gratulacje!

Hanna Lankiewicz

• Dzielnicowe zawody w pływaniu dziewcząt

• 27.04.2015 21:58
        • W dniu 24 marca 2015r. dziewczęta naszej szkoły uczestniczyły w  Dzielnicowych zawodach w pływaniu. Zawody odbyły na basenie przy ul. Oławskiej 3A.

Drużyna zajęła I miejsce.

Skład drużyny: Karczewska Oliwia kl. 6c, Samek Marysia kl. 6d,  Okoniewska Sandra kl. 5c,  Krawczyk Michalina kl. 5e,  Guzik Ola kl. 5f,  Wiśniewska Karolina kl. 4f,  Wójciak Gabrysia kl. 4e,  Śliwka Marysia 4f.

Dariusz Paklepa

• Dzielnicowe zawody w pływaniu chłopców

• 27.04.2015 21:56
        • W dniu 24.03.2015r. odbyły się Dzielnicowe Zawody Pływania. W zawodach uczestniczyli chłopcy z klas III-VI. Zawodnicy płynęli sztafetę 8 x 25 metrów i indywidualnie pokonywali dystanse: 25m kraulem i grzbietem klasy trzecie i czwarte, oraz klasy piąte i szóste dystanse 50 metrów kraulem i grzbietem. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła III miejsce.
          Skład reprezentacji:
           Czochara Jakub kl. 3e, Szpiganowicz Piotr kl. 4f, Pawłowski Jędrzej kl. 4f, Kosianko Kamil kl. 5a, Fabisiak Franek kl. 5a, Pawłowski Teodor kl. 5a, Zdanowski Filipkl. kl. 6b, Bednarek Cyprian kl. 6b.

Pływanie indywidualnie:
          Czochara Jakub, 25m - kraul - II miejsce
          Zdanowski Filip, 50m - kraul - I miejsce
          Szpiganowicz Piotr, 25m - grzbiet - II miejsce
          Bednarek Cyprian, 50m - grzbiet - III miejsce

Opiekun grupy

Urszula Szczyplińska

• Wielobój gimnastyczny dziewcząt

• 27.04.2015 21:53
        • W dniu 17.03.2015r. odbył się Dzielnicowy Wielobój Gimnastyczny.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce.

Skład reprezentacji: Bek Julia kl. 1a, Kowalczyk Katarzyna kl. 2f, Kochańska Kaja kl. 3c, Molis Julia kl. 3c, Boczarska Wiktoria kl. 3b, Karczewska Anna kl. 4e, Siennicka Karolina kl. 4e, Miłaszewicz Małgorzata kl. 4c

Opiekun zespołu

Urszula Szczyplinska

• Asteriada 2015 - teatr

• 27.04.2015 21:51
        • W dniach 05-06 marca 2015 roku w ramach XIV Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA odbył się w Artystycznym Domu Animacji oraz w Okęckiej Sali Widowiskowej DKW Konkurs Zespołów Teatralnych . Na scenie można było obejrzeć 27 grup teatralnych .

Reprezentantem Szkoły Podstawowej nr 82 była Grupa Teatralna z kl. III a, która podczas koncertu galowego dn. 20.03.2015r. otrzymała wyróżnienie za spektakl pt. „Mur”.

Opiekun grupy teatralnej

Joanna Cegielska