• Wyniki Konkursu  "Mała Olimpiada Matematyczna" dla uczniów klas III
        • Wyniki Konkursu "Mała Olimpiada Matematyczna" dla uczniów klas III

• 30.05.2015 09:32
        • W sobotę16.05.2015 o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr  65 ul. Mścisławska 1 odbył się miejski etap konkursu "Mała Olimpiada Matematyczna" dla uczniów klas III Szkół Podstawowych m. st. Warszawy.

Z zadaniami tekstowymi zmagało się 210 uczniów z 17 Dzielnic m. st. Warszawy oraz z Zespołu Szkół w Szewnej.

Nasz uczeń Tymoteusz Nowak z klasy III a został laureatem II miejsca.

Gratulujemy sukcesu!

Bożena Kuruś.

Opiekun koła matematycznego kl. III

• Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu o Państwach Unii Europejskiej

• 20.05.2015 19:18
        • 13 maja 2015 r. w Dniu Patrona Szkoły odbyło się w naszej szkole podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu  Historyczno –Polonistycznego pod hasłem „Państwa Unii Europejskiej”.

Na uroczystość przybyli uczniowie ze szkół bemowskich wraz ze swoimi opiekunami. Laureaci otrzymali książki ufundowane przez Radę Rodziców SP nr 82 oraz dyplomy i nagrody rzeczowe.

W kategorii wiedzy o państwach UE :

• Wyniki Konkursu Ortograficznego dla uczniów klas III Szkół Podstawowych m. st. Warszawy

• 21.05.2015 23:16
        • W marcu uczniowie klas młodszych uczestniczyli w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych  m. st. Warszawy „Z ortografią za pan brat”. Konkurs miał  na celu aktywizowanie środowiska szkolnego na rzecz pracy z uczniem zdolnym poprzez kształtowanie kompetencji ortograficznych u uczniów klas trzecich warszawskich szkół podstawowych. XII edycja Konkursu  odbywała się pod hasłem: „Od gór do morza”.

W etapie dzielnicowym naszą szkołę reprezentowali laureaci szkolnego konkursu  w składzie:  Mateusz Wójcik kl.2f, Mateusz Gołoś kl.3c, Anna Pułkowska kl.3b, Grzegorz Kłosiński kl.3a, Michał Sobieraj kl. 3b, Joanna Nieciecka kl. 3d.

Laureatem  etapu  dzielnicowego został Mateusz Wójcik uczeń klasy 2f - wychowawca pani Jolanta Trych.  Dnia 13 maja Mateusz Wójcik wziął udział w ostatnim etapie konkursu ortograficznego. Konkurs odbył się w Rembertowie. Uczestniczyli w nim laureaci konkursów dzielnicowych. Z przyjemnością informujemy, że Mateusz Wójcik zdobył I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym. Na uwagę zasługuje fakt, że Mateusz jest uczniem klasy drugiej. Gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w konkursie ortograficznym i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach z ortografią.

Koordynator  konkursów ortograficznych  klas  młodszych

Teresa Janiaczyk

• Wyniki Dzielnicowego Konkursu "Śladami Fryderyka Chopina"

• 16.05.2015 07:19
        • 29 kwietnia 2015r. odbył się etap dzielnicowy konkursu muzycznego „Śladami Fryderyka Chopina”. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że laureatami konkursu z naszej szkoły zostali:
          Julia Zozub - III miejsce
          Lena Walewska - wyróżnienie
          Jan Moryc - wyróżnienie

Gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 maja 2015r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 350.

• Eliminacje do konkursu "Mała Olimpiada Matematyczna"

• 13.05.2015 17:57
        • Dnia 27.04.2015  w Szkole Podstawowej nr 306 przy ul. Tkaczy 27 w Warszawie odbyły się dzielnicowe eliminacje konkursu MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA.

Czworo naszych uczniów zakwalifikowało się do etapu miejskiego, który odbędzie się w sobotę 16.05.2015 o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr  65 przy ul. Mścisławskiej 1.

Oto nasi reprezentanci etapu miejskiego: Tymoteusz Nowak z kl. IIIa, Jakub Borkowski z kl. IIIc, Jakub Madej z kl. IIId, Tymon Majka z kl. IIIe.

Życzymy powodzenia!

.                                                                                             Bożena Kuruś