• Laureaci Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny"

• 07.06.2015 21:52
        • Z ogromną przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2015". Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych oraz Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 167 uczniów naszej szkoły z klas II-VI. Uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą i umiejętnościami matematycznymi. W konkursie można było uzyskać tytuł laureata, wynik bardzo dobry i wynik dobry.
          Oto wspaniałe sukcesy naszych uczniów:

• Wyśpiewane wyróżnienie!

• 11.05.2015 19:48
        • W tegorocznej edycji Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej "Microphone Star 2015" naszą szkołę reprezentowały: Gabrysia Jastrzębska (kl.Vb) oraz Julia Ukielska (kl.VIb). Julia z piosenką "I'm not the only one" zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!

Urszula Głodowska

• Konkurs "Ekologia w moim domu"

• 06.05.2015 11:30
        • Uczennica klasy VIa Matylda Wiewiór zajęła III miejsce w kategorii wiersz w ogólnopolskim konkursie „Ekologia w moim domu”, zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie.
          Honorowy patronat nad konkursem objęli: Lubelski Kurator Oświaty, Wydział Chemii UMCS, Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin oraz Polski Klub Ekologiczny Okręg Środkowo- Wschodni.
        • Turniej "Wars i Sawa grają wszachy"

• 04.05.2015 21:19
        • 23.04. 2015 w Hali Sportowej przy ul.Obozowej 60 odbył się szachowy turniej „Wars i Sawa grają w szachy”. W turnieju walczyły dzielnice: Bemowo, Ursus i Wola.

Nasza drużyna w składzie: Anna Pułkowska, Wiktoria Boczarska, Julia Wojcieszak, Maciej Fijałkowski, Jakub Madej, Oliwia Zięba zdobyła II miejsce i zakwalifikowała się do etapu miejskiego, który odbędzie się w sobotę 30 maja w Pałacu Młodzieży w Warszawie.

Zawodników dzielnie wspierali rezerwowi: Staś Sadowski, Karol Tynda, Kasia Pająk, Marek Sawiak i Zosia Cymerys.

Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów.

Bożena Kuruś

• Przedmiotowy Konkurs Informatyczny "miniLogia"

• 29.04.2015 19:42
        • Przedmiotowy Konkurs Informatyczny "miniLogia" zostałał zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Składał się z 3 etapów i polegał na rozwiązywaniu zadań graficznych w języku programowania Logo przy użyciu środowiska programistycznego Logomocja.
          Sukcesy naszych uczniów:
          Maurycy Kośny, uczeń kl. 6c - Laureat,
          Jakub Wyrzykowski, uczeń z kl. 6b - Finalista.
          Gratulacje!!!
          Hanna Lankiewicz