• Podsumowanie zbiórki książek ZACZYTANI.ORG

• 18.09.2017 20:07
        • 19 maja 2017r zakończyliśmy zbiórkę książek w ramach akcji "Zaczytani.org". W tym roku zbieraliśmy książki dla małych i dużych pacjentów szpitali. Zebraliśmy bardzo dużo pozycji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji.

• Wyniki II etapu konkursu dzielnicowego Macmillan Primary School Tournament 2017

• 18.09.2017 20:06
        • W etapie wewnątrzszkolnym wzięło udział 83 uczniów, na podstawie testu przygotowanego przez wydawnictwo Macmillan do drugiego etapu konkursu Macmillan Primary School Tournament zakwalifikowali się:

• Mateusz Wójcik IVf,
          • Nadia Stańczyk Vd,
          • Alicja Katana VIf.

Do turnieju dzielnicowego z języka angielskiego 12 maja 2017 roku przystapiło 26 uczniów spośrod 9 szkół z dzielnicy Bemowo. Na podstawie testu turniejowego przygotowanego przez wydawnictwo Macmillan zostali wyłonieni zwycięzcy.

Wyniki_II_etapu_konkursu_dzielnicowego_2017.pdf

Gratuluję wszystkim laureatom wysokich umiejętności językowych i wyników.

CONGRATULATIONS.

Magdalena Bigos

• Finał X Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego „Ekologia w moim domu”

• 18.09.2017 20:05
        • Uczennica klasy VI b Antonina Muszyńska  została laureatką  ogólnopolskiego konkursu „Ekologia w moim domu”, zorganizowanego przez Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Lublinie.

Swoje pomysły na przedstawienie zwyczajów ekologicznych panujących w ich domach zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski.

Wielka gala rozdania nagród w w/w konkursie odbyła się 11 maja 2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Lublinie. Na laureatów czekały nagrody, poczęstunek, wystawa prac oraz gratulacje jury, dyrekcji i organizatorów. Uczennica naszej szkoły już po raz drugi została laureatką tego konkursu. W zeszłym roku zajęła II miejsce w kategorii plastycznej, zaś w tym roku w kategorii literackiej udało się jej stanąć na podium IIImiejsca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele przyrody

• Finał Dzielnicowego Konkursu Matematycznego dla klas II - „MAGIA LICZB”

• 18.09.2017 20:03
        • 8 maja 2017 r w Szkole Podstawowej nr 357 przy ul. Zachodzącego Słońca odbył się finał Dzielnicowego Konkursu Matematycznego dla klas drugich „Magia Liczb”.

I miejsce zajęła nasza uczennica Kamila Domolewska z klasy 2c smiley .

Laureatce serdecznie gratulujemy!

W dogrywce o miejsce 3-cie dzielnie walczyła również uczennica z naszej szkoły – Aleksandra Lisiecka z klasy 2c, która ostatecznie zajęła 4 miejsce. Naszą szkołę reprezentował także Adam Szczęsny z klasy 2c.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Kostecka

• Finał Dzielnicowego Konkursu Matematycznego - GENIUSZ!

• 18.09.2017 20:02
        • W dniu 27 kwietnia 2017 r. odbył się finał Dzielnicowego Konkursu Matematycznego „GENIUSZ”, który organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 316.

W dniu 11 maja 2017 r.  miało miejsce oficjalne rozdanie nagród dla laureatów miejsc I-III w poszczególnych kategoriach. Na podium nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły, a byli to:

Kl. IV

III miejsce: Wyrzykowski Maciej (kl. IVA)

Kl. V

I miejsce:

Nowak Tymoteusz (kl.VA),

Styś Filip (kl. VA),

Cymerys Zofia (kl. VB),

Borkowski Jakub (kl. VC)

Kl. VI

II miejsce: Bugalska Aleksandra (kl. VIB)

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!