• #Solidarni z Ukrainą

• 18.03.2022 07:27
        • #Solidarni z Ukrainą

Niepodległe państwo Ukraina doświadcza brutalnej, nieludzkiej wojennej agresji ze strony Rosji. Społeczność szkolna SP 82 wyraża solidarność z narodem ukraińskim

• Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

• 18.03.2022 07:25
        • 1 marca to dzień poświęcony pamięci żołnierzom niezłomnym. Chcesz wzbogacić swoją wiedzę, odwiedź bibliotekę szkolną i wypożycz w tym zakresie stosowną książkę.

• Książkowo-plastyczny Dzień Dinozaura w bibliotece

• 03.03.2022 12:34
        • Książkowo-plastyczny Dzień Dinozaura w bibliotece

26 lutego z okazji Dnia Dinozaura nie mogło zabraknąć w bibliotece symbolicznej ekspozycji książek o dinozaurach. Dzieci w SP 82 chętnie wypożyczają książki o tej tematyce. W oparciu o dostępne książki powstały wspaniałe prace plastyczne.

• 03.03.2022 12:20
        • 21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Biblioteka szkolna również włączyła się w popularyzację tegoż Dnia. Nie zabrakło aktywności uczniowskiej. Olga z kl. 3c zaprojektowała napis informacyjno-dekoracyjny, natomiast Monika z kl. 3b stworzyła tekst wierszowany. Dziękujemy.

Język polski to nasz narodowy skarb. Dbajmy o naszą polską mowę, bądźmy dumni i  z godnością poprawnie posługujmy się słowem mówionym i pisanym.

• BohaterON – Dyplom dla SP 82 w Warszawie

• 28.02.2022 14:54
        • BohaterON – Dyplom dla SP 82 w Warszawie

BohaterON w Twojej szkole! zagościł w SP 82 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Warszawie. Uczniowie biorący udział w projekcie z uwagą, zainteresowaniem i ogromnym szacunkiem dla Powstańców Warszawskich włączyli się w realizację aktywności w obszarze tej tematyki historycznej. Rozmawialiśmy, wymienialiśmy się wiadomościami, korzystaliśmy z materiałów przygotowanych bardzo profesjonalnie przez Organizatorów, oraz zgromadzonych własnych; przygotowaliśmy materiał informacyjno-wizualny na gazetkę ścienną; pisaliśmy słowa pozdrowień i życzeń zdrowia, radości dla naszych Powstańców Warszawskich. Projekt realizowany był na lekcjach oraz dodatkowo w czytelni. Dziękujemy, że jest taki wspaniały projekt. Dziękujemy za dyplom.

Fot./szkolny koordynator Agata Kluczyńska

• Cukierku, Ty łobuzie! - kolejne części wydanych książek już mamy. Dziękujemy za zakup!

• 16.02.2022 18:51
        • Szanowni Państwo!

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie!

Z zadowoleniem informujemy, że dzięki uprzejmości i pozytywnej decyzji Szanownej Pani Dyrektor Barbary Makowskiej-Opala zakupione zostały do Biblioteki SP 82, cieszące się dużym zainteresowaniem, po spotkaniu autorskim z Panem Waldemarem Cichoniem -  autorem znanej lektury szkolnej: Cukierku, Ty łobuzie!, kolejne części wydanych książek.

Zakupione książki zaopatrzone są w dedykację dla Biblioteki SP 82 oraz autograf autora.