• Wyniki  konkursu fotograficznego „Mój czworonożny przyjaciel”
        • Wyniki konkursu fotograficznego „Mój czworonożny przyjaciel”

• 06.11.2019 20:03
        • Konkurs  skierowany był do uczniów klas II i III. W jego rozstrzygnięciu  brały udział dzieci z czterech klas, które nie uczestniczyły  w konkursie. Głosowanie odbywało się poprzez oddanie przez każde dziecko jednego głosu na wybrane zdjęcie. Komisja konkursowa składała się z dwóch nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz dwóch uczniów. Oddane głosy liczone były przez ucznia  z klasy III Macieja Nerek oraz uczennicę z klasy II Rozalię Zagórską.

• Konkurs historyczny pt. "Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych"

• 06.11.2019 20:01
        • W związku z 75 rocznicą Powstania Warszawskiego Muzeum Niepodległości i Fundacja "Warszawa Walczy 1939-1945" ogłosiły konkurs historyczny pt. "Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych".

Była to 7 edycja konkursu, której celem było utrwalenie w pamięci bohaterskiego czynu powstańców, żołnierzy  i ludności Warszawy o wolność naszej stolicy.

Uczniowie naszej szkoły odnieśli w tym konkursie duży sukces.

Julia Ciosek z klasy VII D zajęła III miejsce, a uczennice z klas VIII - Iga Marusik i Oliwia Zięba - wyróżnienie.

Opiekun uczennic

Wiesława Karasiewicz

•  Bemowskie eliminacje do LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze w szachy.
        • Bemowskie eliminacje do LIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze w szachy.

• 23.10.2019 08:07
        • 22 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 321 w Warszawie odbyły się bemowskie eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grze w szachy. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie:

Grupa młodsza: Sułko Jakub, Gryz Jakub, Włodarczyk Karol, Wróblewska Kinga

Grupa starsza: Sawiak Marek, Mech Karol, Milewski Maciej, Pułkowska Anna

Drużyny rywalizowały w grze w szachy na czas (15 min.) systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Po zaciętej walce grupa młodsza zajęła V miejsce, a grupa starsza III miejsce.

Uczniowie dali z siebie wszystko i należą im się gratulacje!

Marcin Kaźmierczak

• II miejsce klasy III d w Międzyszkolnej Grze Terenowej Śladami AK

• 15.10.2019 17:51
        • 27 września klasa III d podzielona na dwa bataliony pod dumną nazwą "Zośka" udała się na Stare Miasto, by wziąć udział w grze terenowej "Śladami Armii Krajowej" organizowanej przez SP 350 pod patronatem Prezydenta m. st. Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego.

Po niemal pięciu godzinach przechodzenia z punktu na punkt, gdzie uczniowie rozwiązywali zagadki i dzielnie odpowiadali na pytania dotyczące Armii Krajowej i Powstania Warszawskiego, udało się grę ukończyć i zająć II miejsce!

Gratulujemy sukcesu!

wychowawca- Joanna Chochlewicz