• Laureaci Dzielnicowego Konkursu Fotograficznego " Jesienne Bemowo"

• 25.11.2019 17:45
        • Niezmiernie nam jest milo ogłosić, że uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Dzielnicowego Konkursu Fotograficznego "Jesienne Bemowo" organizowanego przez SP 357.

W kategorii klas I-III - I miejsce zajął Jakub Charkiewicz z klasy 3d, a miejsce III Matylda Busz z klasy 1a.

W kategorii przedszkolnej wyróżnienia zdobyli: Zuzanna Osmólska i Dawid Jamrozy z oddziału "0"

Gratulujemy!

Joanna Chochlewicz

• więcej
        • Finały WOM Warszawa w Badmintonie

• 20.11.2019 19:32
        • Dnia 18.11.2019 r. w Arenie Ursynów odbył się finał Warszawskich rozgrywek Badmintonowych.
          Drużyna młodzików w składzie Maciej Knych, Jakub Wróblewski, Piotr Walczak, opiekun grupy Tomasz Kapla reprezentowała Bemowo.
          W klasyfikacji ogólnej po wielu trudnych i emocjonujących meczach zajęliśmy II miejsce w Warszawie !!
          Tomasz Kapla
        • więcej
        • Unihokejowe sukcesy naszych reprezentacji dziewcząt i chłopców

• 20.11.2019 19:16
        • W dniach od 12-15 listopada odbyły się turnieje unihokejowe Bemowskich Szkół.
          12.11.2019 r.  reprezentacja dziewczynek z klas IV-VII zajęła IV miejsce w składzie: Natalia Chrzanowska , Anna Janczura, Martyna Kokocińska, Irina Politanska, Weronika Krakowiak, Milena Mackun, Amelia Kopczewska, Weronika Wilczek, Patrycja Narożańska, Klaudia Borowicz, Nikola Chomicz , Anna Zejglic
          Opiekun drużyny Tomasz Kapla
          13.11.2019 r. reprezentacja chłopców z klas VI zajęła II miejsce w składzie: Jakub Ciesielski, Szymon Werner, Jan Okniński, Bartosz Wróblewski, Hubert Grzymała, Karol Włodarczyk, Mikołaj Czerwiński, Mateusz Krawczyk, Damian Skawiński, Kacper Pluta
          Opiekun drużyny: Tomasz Kapla
          14.11.2019 r. reprezentacja młodziczek z klas VII-VIII zajęła III miejsce w składzie :
          Wiktoria Boczarska, Weronika Wyśmierska, Maja  Konarzewska, Amelia Fukowska, Godlewska Kamila, Julia Zozula, Nikola Chodinow, Małgorzata Runo, Oliwia Pawłowska
          Opiekun drużyny: Urszula Szczyplińska
          15.11.2019 r. reprezentacja młodzików zajęła I miejsce w Dzielnicy Bemowo w składzie:
          Maciej Knych, Maksymilian Polański, Maciej Omelańczuk, Wiktor Król, Tymoteusz Nowak, Stańczak Mateusz, Daniele Cozollino, Maciej Milewski, Kacper Wrona

Wszystkie drużyny walczyły z wielkim zaangażowaniem i determinacją. Gratulujemy wyników !!!
          Życzymy dalszych sukcesów reprezentacji młodzików w Finałach Warszawy dnia 2.12.2019 r.
        • więcej
        • Dzielnicowe rozgrywki w Badmintona 2019

• 13.11.2019 21:48
        • W dniach 7- 8 listopada w SP 150 ul. Thommego odbyły się Dzielnicowe Zawody Badmintona . Celem zawodów było propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest badminton i wyłonienie najlepiej grających zawodników wśród szkół bemowskich. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza i grupa starsza, dziewczęta i chłopcy. Uczniowie naszej szkoły  wystartowali we wszystkich kategoriach wiekowych. Umiejętności naszych badmintonistów były bardzo wysokie, a efektem są miejsca medalowe.  Złoci medaliści będą reprezentowali  Bemowo na WOM.

• więcej
        • Wyniki konkursu fotograficznego „ Jesień na Bemowie”

• 07.11.2019 21:49
        • W dniu 8 listopada został rozstrzygnięty konkurs  fotograficzny „ Jesień na Bemowie”. Celami konkursu było : rozwijanie zainteresowań własną miejscowością i regionem, propagowanie  wśród dzieci wiedzy na temat mniej znanych miejsc w dzielnicy oraz  uwrażliwianie na piękno zmieniającej się przyrody. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu w konkursie wzięło udział bardzo wielu uczniów. W wykonanych fotografiach można było znaleźć ciekawe zakątki naszej pięknej dzielnicy.  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy !!!