• Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „WIOSENNE BEMOWO”

• 23.10.2016 18:27
        • Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły z klas I-III osiągnęli sukcesy w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Wiosenne Bemowo”, organizowanym przez SP nr 357:
          Natalia Chrzanowska - uczennica kl. II - III miejsce
          Filip Dworakowski - uczeń kl. I - wyróżnienie
          Tymoteusz Gralik - uczeń kl. II - wyróżnienie
          Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 9 maja 2016 o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej nr 357 (mała sala gimnastyczna).
          Hanna Lankiewicz
        • Bemowski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Jestem dobry”- sukces drużyny z SP 82!

• 23.10.2016 18:24
        • W dniu 20 kwietnia 2016r. odbyła się III edycja zespołowego konkursu matematyczno-przyrodniczego „Jestem dobry”. W tej edycji obydwa etapy konkursu odbyły się tego samego dnia w Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie.
          W I części 6 – osobowe zespoły szóstoklasistów z bemowskich szkół, przez 60 minut wspólnie rozwiązywały zestaw zadań z matematyki i przyrody. Do II części konkursu przechodził najlepszy zespół z każdej szkoły. Ten etap polegał na odpowiedziach ustnych i wykonaniu krótkich zadań praktycznych. Zwycięzcą konkursu został zespół z naszej szkoły, który uzyskał największą liczbę punktów. Reprezentowali go uczniowie klasy 6e w składzie: Julia Ćwikilewicz, Michalina Krawczyk, Magdalena Sławińska, Maciej Stieblich, Zofia Warchulska, Michał Woźnicki, którzy zajęli I miejsce.

Gratulujemy!!!
          Karolina  Klusek
        • Sukcesy naszych uczniów w Kuratoryjnym Konkursie Informatycznym miniLogia

• 23.10.2016 18:22
        • 28 kwietnia 2016r. zostały ogłoszone wyniki wojewódzkiego etapu Przedmiotowego Konkursu Informatycznego miniLogia,  zorganizowanego przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Konkurs składał się z 3 etapów i polegał na rozwiązywaniu zadań graficznych w językach programowania Logo lub Python.
          Paweł Mroziuk, uczeń kl. 6c uzyskał tytuł laureata,
          Juliusz Pawlus, uczeń kl. 6d uzyskał tytuł finalisty.
          Brawo! Gratulacje!
          Hanna Lankiewicz
        • Wyniki konkursu fotograficznego "Ciekawe obiekty w parkach Warszawy"

• 23.10.2016 18:20
        • Informujemy, że  dnia 5.04.2016 roku w SP nr 321 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 7 w Warszawie nastąpiło rozstrzygnięcie I edycji konkursu fotograficznego pt. "Ciekawe obiekty w parkach Warszawy".
          Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i popularyzacja fotografii wśród uczniów oraz poznawanie i promowanie miasta Warszawy. W konkursie mogli brać uczniowie z warszawskich szkół podstawowych z klas IV – VI.
          Laureaci z naszej szkoły to:
          • KAMILA GODLEWSKA KL. IV E - II miejsce
          • PIOTR SZPIGANOWICZ KL. V f - III miejsce
          Wyróżnienia otrzymali:
          • MARIUSZ BOROWICZ KL. IV B
          • PIOTR WÓJCIK KL. VI D
          • MAJA HADŁO KL. IV A
          Wręczenie nagród uczniom nastąpi 20.05.2016 roku w SP 321 przy ul. Szadkowskiego 3 w Warszawie podczas uroczystej gali "WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ".
          G r a t u l a c j e!
          Hanna Lankiewicz
        • Kolejny sukces matematyków z naszej szkoły!

• 23.10.2016 18:17
        • Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami Warszawskiego Konkursu Matematycznego w Języku Angielskim "Fun withs Maths" organizowanego przez SP 275. którego finał odbył się 27 kwietnia 2016 r.
          Paweł Mroziuk kl. VIc (nauczyciel uczący p. Marcin Kaźmierczak) - laureatem I miejsca
          Michalina Krawczyk kl. VI e (nauczyciel uczący p. Grażyna Krawczyk) - laureatem III miejsca
          Dzięki udziałowi w tym konkursie uczniowie mieli okazję rozwinąć swoje zainteresowania matematyczne i językowe.
          Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom gratulujemy!

Katarzyna Żurek
          przewodnicząca zespołu matematycznego