• XIII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych m.st. Warszawy „Z ortografią za pan brat”

• 23.10.2016 18:37
        • Pięcioro dzieci z klas trzecich naszej szkoły wzięło udział w dzielnicowym etapie Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla uczniów kl. III szkół podstawowych m. st. Warszawy. Konkurs miał na celu aktywizowanie środowiska szkolnego na rzecz pracy z uczniem zdolnym poprzez kształtowanie kompetencji ortograficznych u uczniów klas trzecich warszawskich szkół podstawowych. XIII edycja konkursu odbywa się pod hasłem „W krainie książki”. Uczeń klasy 3 f  Mateusz Wójcik został laureatem tego konkursu i tym samym 12 maja weźmie udział w etapie warszawskim, który odbędzie się w Rembertowie. Mateuszowi życzymy powodzenia.
          Opiekun koła ortograficznego Teresa Janiaczyk

• Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny

• 23.10.2016 18:34
        • Troje uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 wzięło udział w dzielnicowym konkursie „I ty możesz zostać mistrzem ortografii” organizowanym przez Szkołę nr 357 w Warszawie.
          Natalia Zaręba - uczennica klasy 2g naszej szkoły zajęła II miejsce.
          Aneta Maciocha
        • MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

• 23.10.2016 18:33
        • Pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w dzielnicowym konkursie MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA.
          Maciej Wyrzykowski z kl. III a
          Wiktor Biały z kl. III f
          uzyskali wyniki, które pozwalają im na reprezentowanie dzielnicy Bemowo w warszawskim finale, który odbędzie się 21 maja w Szkole Podstawowej nr 65 przy ul. Mścisławskiej 1.
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koordynator konkursu
          Bożena Kuruś
        • SUKCES W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MAT

• 23.10.2016 18:31
        • W tym roku po raz pierwszy uczniowie klas II i III spróbowali swoich sił w ogólnopolskim konkursie Mat.
          Z zadaniami zmierzyło się 33 uczniów klas drugich i 27 uczniów klas III.
          Wyróżnienia otrzymali:
          Wojtek Ukielski z klasy II d
          Filip Gulbicki z klasy II d
          Natalia Zaręba z klasy II d

Koordynator konkursu
          Bożena Kuruś
        • Dzielnicowy Turniej Mini Piłki Nożnej  Klas II
        • Dzielnicowy Turniej Mini Piłki Nożnej Klas II

• 23.10.2016 18:29
        • W dniu 26 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali II Dzielnicowy Turniej Mini  Piłki Nożnej  Klas II. Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Dzielnicy Bemowo Marek Lipiński, Wydział Sportu i Rekreacji Dzielnicy Bemowo oraz Rada Rodziców przy SP 82. W turnieju  wzięło udział  pięć szkół  bemowskich. Poszczególne reprezentacje  składały się z 8 zawodników. Celem turnieju była wspólna zabawa, zdrowa rywalizacja fair play, wspólna integracja. Zawodnicy grali systemem każdy z każdym. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 321. Drugie miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 82, trzecie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 350, a czwarte miejsce Szkole Podstawowej nr 150 i Szkole Podstawowej nr 357.
          Szkoły otrzymały okazałe puchary, uczestnicy medale i dyplomy oraz  drobny słodki upominek. Nasza szkoła propaguje zdrowy styl życia, więc każdy trener otrzymał dla swojego zespołu zgrzewkę wody, aby zachęcić dzieci do picia wody, a nie napojów kolorowych.
          Zorganizowany po raz kolejny przez nauczycieli wychowania fizycznego turniej był wspaniały. Największym podziękowaniem była radość, zaangażowanie i uśmiech dzieci.

Tomasz Kapla – nauczyciel wych. fiz