• Szkolny konkrs plastyczno - literacki „W świecie marzeń” dla uczniów klas I-III - rozstrzygnięty!

• 18.08.2015 19:52
      • Dnia 7 listopada 2014 roku  w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów  w konkursie plastyczno - literackim  pt. „W świecie marzeń”. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców SP 82. Opiekunami konkursu były Pani Jolanta Trych i Pani Katarzyna Małachowska.
      • Konkurs miał na celu umożliwienie dzieciom  zaprezentowania swojego talentu, a także prezentację i popularyzację  plastycznej i literackiej  twórczości dziecięcej.
        Wystawa prac konkursowych  wyeksponowana jest na korytarzu pierwszego piętra.
        Do oceny prac organizatorzy powołali komisję przyznając miejsca według następujących kategorii:

KONKURS PLASTYCZNYSKIEROWANY  DO UCZNIÓW KLAS  PIERWSZYCH:
        1 miejsce - HANNA  WIŚNIEWSKA If
        2 miejsce - JAKUB  BIRECKI  If
        3 miejsce - STAŚ WOJNOWSKI  If
        Wyróżnienie - EMILIA  KŁOSIEWICZ  Id

KONKURS PLASTYCZNYSKIEROWANY DO UCZNIÓW KLAS   DRUGICH:
        1 miejsce - NIKOLA CHODINOW  IId
        2 miejsce - AMELKA RYCHARSKA IIf
        3 miejsce - ALICJA  ANDRYSIAK IIc
        Wyróżnienie - ALEKSANDRA   MAKSYM IIa

KONKURS PLASTYCZNYSKIEROWANY DO UCZNIÓW KLAS TRZECICH - WIELBICIELI POEZJI:

1miejsce - KATARZYNA  PAJĄK IIIb
        2miejsce - JAKUB  CZOCHARA  IIIe
        3miejsce - ANNA  PUŁKOWSKA  IIIb
        Wyróżnienie - MATEUSZ WÓJCIK  IIf

KONKURS PLASTYCZNYSKIEROWANY DO UCZNIÓW KLAS TRZECICH - WIELBICIELI PROZY:

1miejsce - ANTONINA  WIKTOROWSKA  IIIc
        2miejsce - KAMILA GODLEWSKA IIIe
        3miejsce - POLA KANIGOWSKA  IIIc
        Wyróżnienie - LENA WALEWSKA  III e

Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim uczestnikom konkursu

oraz  życzymy  dalszych sukcesów artystycznych.

Jolanta Trych