• Komunikat nr 2/2015/2016 dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie z dnia 01.09.2015 r.

• 04.09.2015 20:32
      • W związku ze zwiększeniem obszaru edukacyjnego szkoły od dnia 01.09.2015 r. uruchamia się dodatkowe wejście do budynku szkolnego usytuowane na parterze nowej części szkoły (dawne wejście do Bemowskiego Centrum Kultury).

• Informuję, że od dnia 02.09.2015 r. wprowadza się następującą organizację wejścia i wyjścia do budynku szkolnego oraz organizację szatni i stref edukacyjnych i opiekuńczych szkoły:

1. Uczniowie i opiekunowie uczniów wszystkich kl. I i  II wchodzą do budynku szkolnego  wejściem usytuowanym w nowej części budynku szkolnego.
        • Szatnie uczniów kl. I i II usytuowane są w podziemiu nowej części budynku szkolnego.
        • Uczniowie kl. I z szatni udają się do strefy edukacyjnej kl. I usytuowanej na parterze starej części szkoły lub do świetlicy usytuowanej na parterze nowej części budynku szkolnego.
        • Uczniowie kl. II z szatni udają się do strefy edukacyjnej kl. II usytuowanej na I piętrze starej części szkoły lub do świetlicy usytuowanej na I piętrze nowej części budynku szkolnego.
        • Rodzice i opiekunowie uczniów kl. I i II proszeni są na oczekiwanie na dzieci w holu na parterze nowej części budynku szkolnego, w tzw. strefie oczekiwania.
        1. Uczniowie i opiekunowie uczniów wszystkich kl. III, IV, V i VI  wchodzą do budynku szkolnego dotychczasowymi wejściami, z uwzględnieniem zasady mówiącej o tym, że wejście główne do starej części szkoły jest zamykane od godz. 8.00 do godz. 16.30.
        • Szatnie uczniów kl. III, IV, V, VI usytuowane są w podziemiu starej części budynku szkolnego.
        • Uczniowie kl. III z szatni udają się do strefy edukacyjnej kl. III usytuowanejna I piętrze starej części szkoły lub do świetlicy usytuowanej na I piętrze nowej części budynku szkolnego.
        • Uczniowie kl. IV i VI z szatni udają się do strefy edukacyjnej kl. IV, V i VI usytuowanej na II piętrze starej i nowej części szkoły lub do świetlicy usytuowanej na I piętrze nowej części budynku szkolnego.

Bardzo proszę o dostosowanie się do nowej organizacji pracy szkoły. W przypadku uwag i propozycji w tym zakresie proszę o kontakt z sekretariatem szkoły w godzinach jego funkcjonowania.

Barbara Makowska-Opala