• ” Losy Polaków na drodze do niepodległości”

• 12.11.2018 16:17
        • W dniu 23.10 w komnatach Zamku Królewskiego odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu pt: ” Losy Polaków na drodze do niepodległości”.

Organizatorem  wydarzenia  była Szkoła Podstawowa nr 341 im Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie. Celem konkursu było upamiętnienie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz uczczenie pamięci bohaterów walczących o wolność ojczyzny.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż pięcioro naszych uczniów zostało laureatami tego prestiżowego konkursu.

W kategorii  poetyckiej: III miejsce zajęła Patrycja Chodinow;

W kategorii konkurs plastyczny:  wyróżnienie dla Karola Wieczorek i Nikoli Chodinow;

W kategorii prezentacji multimedialnej:  II miejsce zajęła Oliwia Zięba;

W kategorii fotografia:  wyróżnienie dla  Marii Gilewskiej.

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Katarzyna Jermakowicz Rogowska

• Unihokejowe sukcesy naszych uczniów

• 12.11.2018 16:04
        • W dniach 6 i 8-9 listopada 2018r. reprezentacje chłopców i dziewcząt  naszej szkoły uczestniczyły w Dzielnicowych rozgrywkach unihokejowych. Zawody odbyły w SP 341 ul. Oławska 3.

Wyniki :

6.11.2018r. -  Grupa starsza chłopców klasy VII - VIII -  III miejsce !

8.11.2018r. -  Grupa młodsza  chłopców klasy V - VI-  II miejsce !

9.11.2018r. -  Grupa starsza dziewczęta klasy VII - VIII -  I miejsce !

Po emocjonujących meczach reprezentacja Dziewcząt grupy starszej awansuje do Finałów Warszawskich 26.11.2018r.
          Gratulujemy  !!!

Opiekun
           Tomasz Kapla

• Wyniki szkolnego konkursu „Moje ukochane zwierzątko”

• 12.11.2018 16:00
        •

Wyniki konkursu organizowanego przez bibliotekę szkolną:

I miejsce   -  Anna Siecińska  kl. V h

II miejsce  -  Maciej Andrzejuk  kl. V f

III miejsce -  Klaudia Borowicz  kl. V a

Martyna Jurkiewicz  kl. IV i

Wyróżnienia:  Anna Filipczyk  kl. IV a

Karol Wieczorek  kl. IV b

Gratulujemy zwycięzcom!

Wystawa prac znajduje się w bibliotece szkolnej.

• SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

• 09.11.2018 19:59
        •

W listopadzie uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Piękna nasza Polska cała”. Przedmiotem konkursu była praca plastyczna przestawiająca piękno i bogactwo naszego kraju  z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 30 dzieci z klas I-III. Prace uczniów oceniała komisja konkursowa powołana przez organizatorów w składzie: pani Bożena Kuruś, pani Beata Wieteska, pani Aleksandra Osińska.

•  Losy Polaków na drodze do niepodległości
        • Losy Polaków na drodze do niepodległości

• 28.10.2018 16:55
        • Mamy zaszczyt poinformować, iż uczniowie naszej  szkoły zajęli następujące miejsca w konkursie „ Losy Polaków na drodze do niepodległości”  orgaznizowanego przez SP 341:

Konkurs poetycki: klasy V-VIIII:  III miejsce Patrycja Chodinow

Konkurs plastyczny: wyróżnienia:  Karol Wieczorek, Nikola Chodinow