• 23.10.2016 16:58
        • III Międzyszkolny Konkurs Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim "Must be the Christmas Music" rozstrzygnięty!
          W tym roku gościliśmy w naszej szkole trzydziestu siedmiu wykonawców z sześciu szkół podstawowych z Woli i Bemowa. Artyści wcielili się w przeróżne role: aniołów, mikołajek, reniferów, śnieżynek i baletnic. Utwory konkursowe były wykonane świetnie zarówno pod względem technicznym jak i językowym.
          Po burzliwych obradach jury ogłosiło zwycięzców:
          I miejsce: Edyta Papużyńska i Oliwia Ponikiewska, SP 82
          II miejsce: Adam Siwek, SP 150
          III miejsce: Kamila Krupa i Agata Kozieł, SP 316
          Wyróżnienia: Gabrysia Jastrzębska SP 82, Patrycja Łagowska i Amelia Górniak SP 238.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom i zapraszamy do udziału w konkursie za rok! Merry Christmas!
          Urszula Głodowska
        • Wyniki konkursu fotograficznego „Książka w kadrze”

• 23.10.2016 16:53
        • Pragniemy poinformować, iż Komisja Konkursowa w składzie: pani dyrektor Barbara Makowska-Opala, pani wicedyrektor Grażyna Krawczyk, pani wicedyrektor Iwona Seliwiak, pan wicedyrektor Przemysław Jeruszka, pani Joanna Jakubowska, pani Jadwiga Myśliwiec, pani Dorota Skupień, Bartosz Ancuta z kl. 6e wyłoniła laureatów konkursu fotograficznego „Książka w kadrze”. Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę szkolną w ramach Kampanii Czytania „Cała Szkoła Czyta”.
          I miejsce – Jarosław Nowak z kl. IV A za zdjęcie „Mam apetyt na dobrą książkę”
          II miejsce – Mariusz Borowicz z kl. IV B za zdjęcie „Wiedza czerpana z natury”
          III miejsce – Julianna Mroczek z kl. VI D za zdjęcie „Porzucona opowieść”
          Wyróżnienie – Tymoteusz Nowak z kl. IV A za zdjęcie „Wszyscy kochają książki”

Serdecznie zapraszamy laureatów oraz wszystkich uczestników konkursu do biblioteki szkolnej
          18 grudnia 2015 r. o godz. 11:30 na wręczenie nagród i dyplomów.

Gratulujemy!

Dominika Borkowska kl. VIb      Jarosław Nowak kl. IVa               Dominika Lankiewicz kl. Ve
          "Zaproszenie do czytania"        "Mam apetyt na dobrą książkę"      "Zaczytaj się na święta"

Jakub Czochara kl. IVe           Julianna Mroczek kl. VId               Karol Tynda kl. IVb
          "Książkowa pościel"                "Porzucona opowieść"                   "Z książką mi do twarzy"

Maja Hadło kl. IVa                    Mariusz Borowicz kl. IVb         Tymoteusz Nowak kl. IVa
          "Książka ponad wszystkim"      "Wiedza czerpana z natury"      "Wszyscy kochają książki"

Wiktoria Boczarska kl. IVb           Wiktoria Piotrowska kl. VId
          "Zaczytana w górach"                     "Jesienny smutek"

Nauczyciele - bibliotekarze
        • Wyniki konkursu językowo-plastycznego Christmas Stocking dla klas I-III.

• 23.10.2016 16:45
        • Na przełomie listopada i grudnia w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno – językowy skierowany do klas I-III pt. „Christmas Stocking”. Szkolna Komisja Konkursowa w składzie: p. Agata Gidzińska, p. Hanna Sztranc, p. Ilona Jodzis i p. Barbara Michalak po długich i burzliwych obradach wyłoniła następujących laureatów:
          klasy I:
          I miejsce: Filip Dworakowski kl. 1 h
          II miejsce: Tobiasz Grzywacz kl. 1 d
          III miejsce: Jan Kochanek kl. 1 c
          Wyróżnienia: Staś Zawartka kl. 1 g
                               Antoni Ruzik kl. 1 b
          klasy II:
          I miejsce: Weronika Sierakowska kl. 2 i
          II miejsce: Anna Siecińska kl. 2 h
          III miejsce: Alicja Michalska kl. 2 f
          Wyróżnienie:  Aleksandra Lecko kl. 2 f
          klasy III:
          I miejsce: Alicja Andrysiak kl. 3 c
          II miejsce: Kamila Szrajner kl. 3 d
          III miejsce: Małgorzata Piórczyńska kl. 3 a
          Wyróżnienie: Mateusz Czerwiński kl. 3c

Nagrody dla zwycięzców i uczestników ufundowała Rada Rodziców SP 82. Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas finału międzyszkolnego konkursu Must be the Christmas Music – 22.12.2016 w sali widowiskowej Art Bemu.
          Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.
          Anna Nowakowska
        • Dzielnicowe zawody w tenisa stołowego dziewcząt

• 23.10.2016 16:37
        • W dniu 01.12.2015r. zostały rozegrane dzielnicowe  zawody w tenisa stołowego dziewcząt w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach brały udział reprezentacje 6 szkół bemowskich.

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:
          - Markowska Natalia  - klasa 5 d
          - Żurawik Gabrysia    - klasa  5 d
          - Kawalec Oliwia       - klasa  5 c
          Opiekunem dziewcząt była Marta Polczyńska.
          Po wspaniałych, zaciętych meczach reprezentacja naszej Szkoły zajęła II miejsce.
          Brawo dziewczęta! Odniosłyście duży sukces!

Marta Polczyńska