• Warsztaty teatralne dla dzieci „Łączy nas teatr” w formule online!

• 12.04.2021 17:19
        • Twoje dziecko marzy o występach na deskach teatru? Zapraszamy na teatralne warsztaty interaktywne dla dzieci „Łączy nas teatr” w formule online!

Warsztaty odbędą się na platformie ZOOM 17 kwietnia br. w 2 grupach wiekowych:

• 3-6 lat o godz. 10:00,
          • 7-12 lat o godz. 12:00.

Czas trwania warsztatu wyniesie 45–60 minut (bez przerwy). Zajęcia wykorzystują doświadczenie różnych form teatralnych: teatru lalkowego, teatru żywego planu oraz teatru muzycznego. Poprzez zabawę chcemy uaktywnić najmłodszych widzów, pobudzić ich wyobraźnię oraz zachęcić do stworzenia własnego teatru w domu. Będziemy wspólnie uczyć się wierszy, śpiewać piosenki, a także poznamy techniki aktorskie, dzięki którym zagramy ulubione zwierzątko czy też kreatywnie wykorzystamy przedmioty codziennego użytku.

Zajęcia poprowadzą aktorzy Teatru Capitol – Marlena Suder oraz Igor Obłoza. Igor odpowiada również za opracowanie merytoryczne warsztatów. Aktorów na scenie zobaczyć można w głównych rolach w przedstawieniach: „Doktor Dolittle”, „Cudowna Lampa Aladyna” oraz „Pinokio”. Igor Obłoza gra także w spektaklu dla widzów dorosłych pt. „Cud”, a Marlena Suder prowadzi filmowo-teatralny cykl z Dżdżownicą Dżo Dżo w roli głównej. Oboje mają wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w pracy z dziećmi.

Obowiązują zapisy! Zgłoszenie należy wysłać w dniach 10–13.04 br. na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegóły: https://www.bemowo.waw.pl/aktualnosc/teatralne-warsztaty-interaktywne-dla-dzieci-laczy-nas-teatr-online/

REGULAMIN.pdf

• Dni otwarte dla Rodziców szkoły

• 25.03.2021 14:39
        • Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniach  29.03. 2021 r. Kl. I - III, 30.03.2021 r. Kl. IV - VIII odbędą się dni otwarte w formie zdalnej.

Nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów Państwa dzieci będą dostępni  w godz. 17.30 – 19.00 w aplikacji teams Office 365.

Rodzice wyrażający chęć rozmowy, piszą bezpośrednio do nauczyciela uczącego danego przedmiotu wiadomość przez dziennik Librus odpowiednio wcześniej, aby można było ustalić grafik spotkań.Podczas dnia otwartego łączą się Państwo z nauczycielem danego przedmiotu, korzystając z konta swojego dziecka, o godzinie ustalonej z nauczycielem.

Zespół kierowniczy

• Rusz się od komputera - projekt ATP pod patronatem Burmistrza Bemowa

• 22.03.2021 14:43
        • Szanowni Państwo,

Klub Sportowy ATP prowadzi nabór uzupełniający do Projektu ATP "Rusz się od komputera - sport to zdrowie" pod Patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo realizowanego na terenie naszej dzielnicy.

Jest to projekt adresowany do dzieci od 6-go do 14-go roku życia.  Powyższy program na celu poprzez uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez Klub Sportowy ATP :
          - popularyzację sportowego stylu życia,
          - walkę z otyłością,
          - kształtowanie prawidłowej postawy ciała,
          - poprawienie kondycji fizycznej,
          - oderwanie od komputera dzieci zagrożonych uzależnieniem od nowoczesnej technologii.

Zajęcia odbywają się na terenie szkoły.

Przypominamy, że Klub Sportowy niedawno został doceniony przez największy klub w Polsce Legię Warszawa i został klubem partnerskim Legii.

Partnerstwo z Legią ma na celu korzystanie z doświadczeń szkoleniowych mistrza polski oraz umożliwienie najzdolniejszym zawodnikom płynne przejście do Legii.

Zapraszamy próbny trening !!!

Chcesz osiągnąć sukces ? Zrób pierwszy krok i przyjdź na trening!!!

W razie pytań proszę o kontakt:

Piotr Płeszka

Prezes Zarządu ATP Warszawa

www.atp-warszawa.pl

• Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

• 01.02.2021 10:28
        • Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Minister Edukacji i Nauki ogłosił terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022.

Ustalony przez ministra harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany jest do zmienionego harmonogramu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

Harmonogram dostępny jest na stronie internetowej MEiN.

Ewelina Baran

wicedyrektor Szkoły