• GRA SP82 „POSŁUCHAJ MNIE ”

• 06.12.2022 19:27

TV_GRA_SP82.mp4

Szkolne Koło Wolontariatu  zaprasza do tworzenia gry, zachęcającej do rozmowy i wymiany zdań. Po to aby lepiej poznać siebie i innych.

Przy wejściu do szkoły, do drewnianej skrzynki,  będzie można wrzucać kartki z  pytaniami  jakie chcielibyśmy aby zadano nam  albo  jaki my chcielibyśmy zadać komuś.

Ważne aby pytania były proste i zrozumiałe dla  uczestników w różnym wieku „Opowiedz  jak lubisz spędzać czas ?” albo „Zapytaj mnie   jakie jest moje ulubione danie”.

Na  pytania czekamy do dnia 16 grudnia. Potem  na ich podstawie wolontariusze opracują grę rodzinną.

Zapraszamy do udziału

Aleksandra Kupisz - Dynowska

• HOSPICJUM PROSI O WSPARCIE !

• 06.12.2022 19:24
        • Rodziny, które chciałyby  przekazać   ciasta ( makowce, ciasta drożdżowe i ucierane, ale  bez kremu i galaretki )  lub  opisane przetwory w słoikach prosimy o zgłoszenie Librusem do opiekuna Szkolnego  Koła Wolontariatu. Informacja ta jest nam potrzebna do oszacowania środka transportu, ponieważ  ciasta z naszej szkoły dostarczamy bezpośrednio do hospicjum.  Prosimy o przyniesienie  wyrobów na stolik przy wejściu do szkoły  w dniu 15 grudnia  do  godziny 14:00.

Zapraszamy do udziału.

• MISTRZOSTWA 2022 KLAS VI-VIII SP82

• 07.12.2022 22:03

• Zainteresowanie Mistrzostwami, przerosło wszelkie  kalkulacje organizatorów. Ostatecznie  swój udział w turnieju zgłosiło 17 drużyn. Z tego powodu rozgrywki podzielono na dwie części. Pierwsza z nich są  szkolne eliminacje w dniu 07 grudnia rozgrywane w dwóch turach.

Tura pierwsza , zostanie rozegrana w  godzinach 13:30 - 14:30  i wezmą w niej udział,   wyłonieni na etapie rekrutacji, przedstawiciele klas: 8 B, 6B, 7D, 6 D, 8 C, 8 H, 8 I, 8 F

Tura druga , zostanie rozegrana w  godzinach 14:30 - 15:30 i wezmą w niej udział,   wyłonieni na etapie rekrutacji, przedstawiciele klas: 8 D, 8 A, 8 G, 7 B, 8 E, 6 C, 6 A, 6 F, 7 A. Ponieważ  są to pierwsze rozgrywki w naszej szkole, na potrzeby niniejszych rozgrywek zostaną wykorzystane rozwiązania związane z sędziowaniem udostępnione w grze FIFA.

Ze względu na nieparzystą liczbę uczestników, w meczu barażowym wezmą udział  klasy 6 F i 7A. Mecz ten zostanie rozegrany jako pierwszy w czasie  Tury drugiej

Drabinka rozgrywek,  będzie dostępna na tablicy szkolnego koła wolontariatu i uzupełniana na bieżąco.

Rozgrywki  finałowe zaplanowano na 14  grudnia w godzinach 13:30 – 15:30

Powodzenia!!!!

W imieniu organizatorów

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

• ŚWIĄTECZNA PACZKA Z SP82

• 06.12.2022 19:20
        • Pomagając i włączając się w różne inicjatywy, nie zapominamy o potrzebujących wokół nas. W tym roku w porozumieniu z pedagogiem szkolnym chcemy pomoc 8 rodzinom. Lista potrzeb została wysłana Librusem w dniu 01 grudnia 2022 roku. Zapraszamy do włączenia się w przygotowanie świątecznej paczki.
        • Paczuszka dla Maluszka

• 09.12.2021 07:46

• Zwracamy  się z prośbą o rozważenie  wsparcia  zbiórki artykułów higienicznych  dla maluszków.
          Oznakowane pudło  będzie  się znajdowało w  holu głównym szkoły.

Paczuszka  dla Maluszka
          Zbiórka realizowana  jest  we współpracy z  Fundacją Małych Stópek.

W inicjatywę można włączyć się przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi, takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła itd

Przygotowane dary zostaną  przekazane do miejsca taki jak domy samotnej  matki, domy dziecka , hospicja.
          W tym roku w sposób szczególny adresatami zbiórki  będzię Ośrodek Wsparcia dla Kobiet z Dziećmi i Kobiet w ciąży Etezja w Warszawie przy ul. Chlubnej 9A (https://owkid.waw.pl).
          Zbiórka trwa do 21 grudnia br.
          Szczegóły akcji  na stronie www.paczuszkadlamaluszka.pl

Organizatorzy akcji
          Aleksandra Kupisz- Dynowska