• MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA – etap dzielnicowy

• 11.04.2018 21:01
        • 10 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 306 odbył się dzielnicowy etap warszawskiego konkursu pod hasłem „Mała Olimpiada Matematyczna”. Wzięli w nim udział uczniowie z ośmiu bemowskich szkół. Było o co walczyć – laureaci etapu dzielnicowego wezmą bowiem udział w finale!
          Nasi trzecioklasiści spisali się wspaniale – na 16 laureatów tego etapu, aż siedmioro to uczniowie właśnie naszej szkoły.
        • Dzielnicowych  Zawodach  „Wielobój  gimnastyczny”.

• 11.04.2018 21:00
        • III miejsce

W dniu 09.04.2018r. reprezentacja   dziewcząt  klas I-V naszej szkoły uczestniczyła w Dzielnicowych  Zawodach  „Wielobój  gimnastyczny”

Każda zawodniczka miała do wykonania: układ ćwiczeń wolnych - stanie na rękach, "mostek", przerzut bokiem, przewrót w przód i w tył, układ ćwiczeń równoważnych na ławeczce gimnastycznej oraz skok przez kozła.

• XVIII Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

• 06.04.2018 11:20
        • W sobotę 10 marca 2018 r. odbył się etap wojewódzki Konkursu Ortograficznego odbywającego się pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.

Uczniowie pisali dyktando i rozwiązywali test ortograficzno-interpunkcyjny.

Z przyjemnością informujemy,

że Michał Osuch, uczeń klasy 7d uzyskał tytuł LAUREATA.

GRATULUJEMY!

Katarzyna Supeł - Sokulska

• Bemowski Konkurs Ortograficzny

• 06.04.2018 11:11
        • Dnia 6 lutego 2018 roku reprezentanci klas VII wzięli udział w Bemowskim Konkursie Ortograficznym.

Nasi uczniowie uzyskali bardzo dobre i dobre wyniki.:

1. Michał Osuch, 7d - II miejsce

2. Alicja Katana,7b - wyróżnienie

3. Aleksandra Bugalska - wyróżnienie

Laureaci I, II i III miejsca z klas SP i klas gimnazjalnych będą reprezentowali Bemowo w etapie wojewódzkim, który organizuje, pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.

GRATULUJEMY!!!

Katarzyna Supeł - Sokulska

• Konkurs  „MATEMATYCZNY ORZEŁ”
        • Konkurs „MATEMATYCZNY ORZEŁ”

• 04.04.2018 23:22
        • Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się wyjątkowo dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę, ambicję i posiadanie pasji.
          Zgodnie z zasadami konkursu uczestnicy, którzy uzyskali najwyższe wyniki w Polsce otrzymali prestiżowy tytuł laureata. Ponadto organizator postanowił uhonorować uczniów, którzy byli bardzo blisko uzyskania tego tytułu nagrodami wyróżnienia.